gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Şamar Oğlanı

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sinemalar.com puanı : 6.5/10 [?]
    imdb puanı : 7.5/10
    Yapım : 2007, ABD
    Tür : Dans / Komedi / Romantik
    Yönetmen: Peter Hedges
    Senaryo : Peter Hedges, Pierce Gardner
    Oyuncular : Steve Carell, Dane Cook, Juliette Binoche, Dianne Wiest, Marlene Lawston, Alison Pill, Brittany Robertson
    Yapımcı : Brad Epstein
    Görüntü Yönetmeni : Lawrence Sher
    Müzik : Sondre Lerche
    Dağıtım : 35 Milim Filmcilik
    Süre : 1 saat, 38 dk.
    Gösterim Tarihi : 18 Ocak 2008

Şamar Oğlanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğlan çocuğu

Oğlan çocuğu

Bakınız; Çocuk.Kucakta tasinacak kadar küçük çocugu rüyada görmek, üzüntü ve kedere delalet eder. Bulug çagina yakin bir çocugu görmek, müjdedir. Etrafi kusatilmis bir sehirde istirap içinde bulunan insanlardan birisi rüyada, güzel yüzlü ve erginlik çagina yaklasmis bir çocugun sehire girdigini veya gökten indigini ya da yerden çiktigini görse, kurtulusun yaklastigini ve o sehir halkinin...
  2. Oğlan çocuk

Oğlan çocuk

Ailenize yeni bir sevilen bir kişi girerek, ailenizin büyümesine neden olacak.Ailenize yeni bir sevilen kişi girerek, ailenizin büyümesine neden olacak.Ailenize yeni bir sevilen kişi girerek, ailenizin büyümesine neden olacak.
  3. Ceza Şaşkın Oğlan

Ceza Şaşkın Oğlan

Gel birde burada oyna haspam, mama yer gibi ye şunu olma aslan, beni yer ama yüzüme doğru şahlan, beni bırak önüne bak şaşkın oğlan. (x2) ceza Tipine bir çeki düzen ver, özenme, cebine para koy ama sakın kimseye verme aman, babanda metroseksüel, tamamda koçum ne işsin ben anlamam. Harekete geç hadi kalk biraz, yüzüme bakıp gülme lan, laf anlatırken saz çalar, kafanda bin bir çeşit, beyim...
  4. Şamar Oğlanı Filimi

Şamar Oğlanı Filimi

Şamar Oğlanı - Dan In Real Life Filmin türkçe adı kesin şamar oğlanı mı bilmiyorum açıkçası eğer öğleyse çok saçma ve filmle alakasız olmuş gibi. 40 yıllık bekar ki aslında bakir olması gerekiyor filminden tanıdığımız ve son zamanlarda komedi filmleri için sürekli aranan aktörlerden biri olan Steve Carell'ın baş rolde olduğu eğlenceli bir film. Yada klasik bir Steve Carell tarzı...
  5. Çetteki şamarın nedenini merak edenler

Çetteki şamarın nedenini merak edenler

Çette kullandığımız dayak yiyen adam smileyini biliyorsunuz:samar:merak edenler için videosunu paylaşmak istedim.Arap şakalarının en komikleri arasında... http://www.youtube.com/watch?v=yJcILD8CT-o

Sayfayı Paylaş