gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Samimiyetimiz yanlış anlaşılmasın

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

KADRİ’NİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT’ ADLI FİLMDE ALP KIRŞAN’LA ROL ALAN ESİN CİVANGİL, PARTNERİYLE SAMİMİYETİNİN YANLIŞ ANLAŞILMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYOR EKMEK Teknesi’ adlı dizideki ‘Lan Jale’ tiplemesiyle tanınan Esin Civangil, şu günlerde yer aldığı yeni projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. ‘Kadri’nin Götürdüğü Yere Git’ adlı sinema filminde Alp Kırşan ile rol alan Civangil, partneriyle yakınlaşmalarının yanlış anlaşılmayacağını düşünüyor. Güzel oyuncu, ‘Jale’ karakterinin doğallıktan doğduğunu, rol arkadaşları ile arasında çıkan aşk haberlerinin aslının olmadığını ve kendisinin böyle bir korku yaşamadığını anlatıyor... Jale, “Aynı işlerde yer alan her insan arasında aşk dedikodusu çıkmıyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Oyuncuların arasında elektriklenme olduğu için bu tarz aşk haberleri yazılıyordur. Bizim aramızda böyle bir durum olmadığı için çekincem ve korkum olmadı” diye konuşuyor.

Samimiyetimiz yanlış anlaşılmasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedi ile Muhabbet Kuşunun Samimiyeti:))

Kedi ile Muhabbet Kuşunun Samimiyeti:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Fısıltı testi işitme kaybının anlaşılmasında gerçekten yararlı mıdır?

Fısıltı testi işitme kaybının anlaşılmasında gerçekten yararlı mıdır?

fısıltı testi nasıl yapılır fısıltı testi Cevap 43: Bir kişinin işitmesindeki azalma, konuşmalardaki bazı kelimeleri kaçırmaya başladığında, oldukça belirgin duruma gelir. Kaba bir test olmakla birlikte kolaylığı, Fısıltı testini, deneyimli hekimlerin etkin biçimde kullanmasını sağlar. Fısıltı, soluğumuzu verdikten sonra ciğerimizde kalan hava ile çıkarılır. Dudaklar gösterilmeden fısıldanmış...
  3. yanlış çiçek yanlış saksı

yanlış çiçek yanlış saksı

yanlış ÇİÇEK yanlış SAKSI... Boş bir fanusta geçti ömrüm. Etrafımı saran yalancı hava kabarcıklarına kanıp yıldız diye süsledim düşlerimi. Kısa aralıklarla zaman beni ben zamanı aldattım. Her yanımda kapalı kapılar ! umutlarıma örtülen. Şimdi bir ince köprüdeyim, dengemi sana olan tutkumla sağlıyorum. Ayaklarımda dermansızlığın hırıltılı korkusu, geçsem diyorum / ah bir geçsem ! geriye...
  4. yanlış türkçe..

yanlış türkçe..

Türkçe de en sık yanlış okunan kelime hangisidir ? hadi melekler mesela ilk ben yazıorum yanlış yerine yalnış...

Sayfayı Paylaş