Sarımsaklı şampuan kullanan kadınlar işte yorumlarım

bur_çak

Aktif Üye
Üye
Sarımsaklı şampuan kullanan kadınlar işte yorumlarım
şimci ben bu saçlarım varya bu saçlarım için yapmadığım şey kalmadı kötü besleniyorum o benim suçum ama onu da aştım kırmızı et bile yiyom ya artık ben daha ne yapayım :D gittim sarımsak şampuanı aldım canım benim kafama yapışan saçları bir kabarttı bir kabarttı cigerim bide uzatıyo heralde daha bugün farkettim.buraya kadar sorun yok ama benim asıl poroplemim gürleşmiyii kalınlaşmiyi beni deli ediyi kestirmek istemiyorum düz kestirsem yüzüm küçük yakışmaz katlıda da çok ince görünüyo zaten pırasa kadar saç var kafamda ha bide o pırasamın kırıkları da var :D çok şey istiyorum farkındayım ama şu dünyada ölümden başka her şeye çare var mantığıyla soruyorum a melekler! sarımsağı ikiye bölüp kafa derime mi sürüyüm yoksa sarımsak yağını mı alıyım? birde kırıklarımı hangi yağ onarır? çok kafa ütüledim yardımcı olan olamayan herkese şimdiden tişikkirler :)

Selamlar hayatım, Şimdi sormuşsun sarımsak yağı sarımsaklı şampuan sarımsak mı kullanayım diye. Vallahi hayatım dediğin gibi ölümden başka her şeye çare var ama sen henüz doktora gitmeden bu tür şeylere yönelmesen iyi olur.

Yani doktora git bi test yaptırt teknoloji acayip gelişti mutlaka bir çaresi vardır. Artı sarımsak kullanan kadınlar tanıyordum koku ile baş edemiyorlar söyleyim sana. Kimse görmedi mi demişsin gördüm de ne yazacağıma karar veremedim hayatım.

Madem pırasa kadar saçın var bir de kırıkları var. Yani işin zor ama bir uzmana görünmende fayda var hayatım. Sarımsaklı şampuan kullananların yorumlarını bir kaç yerde okudum memnunlardı. Ama onların bunu kullanırkenki memnuniyetleri sana yansımayabilir. Yani sana iyi gelmeyebilir. İş malesef uzmandan geçiyor.

Artı ben onun içindeki sarımsağın da artık sarımsak mı samırsak mı ne ise özelliğinin olmadığını pekte orijinal bir ürün olmadığını düşünüyorum. Yani tamamen ticari zeka işte sarımsaklı diyelim diye oluşturulmuş bir ürün gibi geldi bana bilemedim açıkçası.

İyisi mi uzmana görün hayatım. Sarımsaklı şampuan kullananlar yorumlarını yazacaktır diye düşünüyorum.

Geri