gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Samosa börek nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Samosa börek tarifi verebilirmisiniz, yeni eevliyim eşime yapmak istiyorum da :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Samosa börek nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karnıyarık börek nasıl yapılır

karnıyarık börek nasıl yapılır

karnıyarık börek karnıyarık börek kıymalı karnıyarık böreği kıymalı börek böreği Malzemeler: 5 yufka 500gr. kıyma 3 kuru soğan 2 domates 1 bardak süt tuz karabiber kırmızı biber yapılışı Kıymayı,soğan ve baharatlarla kavuralım.Pişince küçük doğranmış küp domatesleri karıştırıp 10 dk. daha pişirelim.Yufkayı serelim, 5-6 kaşık sütle ıslatıp 8 parçaya bölelim.Kıymadan bir parça koyup...
  2. Tavuklu Börek Harcı Nasıl Yapılır Resimli

Tavuklu Börek Harcı Nasıl Yapılır Resimli

Diyorum ki bu akşama kocişime Tavuklu Börek yapayım. Ama bu tavuklu börekte harcı tam olarak nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Bu konuda uzman meleklerden yadım rica ediyorum. Resimli anlatım olursa daha iyi olur.
  3. Kol böreği nasıl yapılır?

Kol böreği nasıl yapılır?

Kızlar eşim çok seviyor ama ben yapmayı pek bilmiyorum acaba Kol böreği nasıl yapılır? yardım edin bana
  4. Lezzetli Samosa Börek Tarifi Buyrun Melekler

Lezzetli Samosa Börek Tarifi Buyrun Melekler

samosa börek samosa böreği Biz bayanların çay saati toplantıları meşhurdur bilirsiniz melekler :) Her ne kadar altına gelen zamlar sebebiyle altın günlerine büyük bir darbe inmiş olsa da bizler çay saatlerimizden asla vazgeçmedik :D:D İşte bu çay saatleri için hazırlayabileceğiniz leiz mi leziz samosa böreği tarifi ile karşınızdayız :) Malzemeler 1 kahve fincanı sıvıyağ 1 çay...
  5. Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya

Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya

Kızlar kocam çarşaf böreği yapmamı istiyor ya ben ne bilim çarşaf böreğini de diyemiyorum normal börek yapmayı zaten zor biliyorum:) Sizden bu konuda bana yardım etmenizi de istiyorum lütfen Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır tarifini verin.

Sayfayı Paylaş