gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sampanyali kutlama

Konu, 'Çöplük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: sampanyali kutlama

paylaşım için tşkler..

sampanyali kutlama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kutlama msjları

kutlama msjları

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden...
  2. Bayram Kutlama Mesajları

Bayram Kutlama Mesajları

BAYRAM KUTLAMALARI Küskünlerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, yine mutlu, yine umutlu nice bayramlara... » Binlerce çiçek var ama gül başka, milyonlarca insan var ama dost başka, 365 gün var ama bugünler başka.. Bayramınız mübarek olsun..! » Yine şarkılar bir başka çalıyor, gözlerim sizleri arıyor, ben ve tüm kalbim, bayramınızı en içten dileklerle kutluyorum.. » Mutluluğun...
  3. Kadir gecesi kutlama kartları!

Kadir gecesi kutlama kartları!

kadir gecesi kutlama kartları kadir gecesi kutlama kartı
  4. yazılı bayram kutlama kartları

yazılı bayram kutlama kartları

bayram kutlama kartları bayram kutlama kartı tebrik kartları tebrik kartı

Sayfayı Paylaş