gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Şampuan

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Saçlarınızı şampuanladığınızı görmek; bazı dert ve sıkıntılardan çok kısa bir süre sonra sıyrılacağınız anlamına gelir. Bol miktarda köpük görmek, hayal dünyasında yaşadığınızı; artık ayaklarınızın yere basması gerektiğini bildirir. Rüyada saçlarınızı şampuanladığınızı gördüyseniz, birtakım sıkıntı ve sorunlardan yakında kurtulacağınız anlamına gelir.Saçlarınızı şampuanladığınızı görürseniz; bu, birtakım sıkıntı ve sorunlardan çok yakında kurtulacağınız anlamına gelir. Bol miktarda köpük görmek, hayal aleminde yaşadığınızın işaretidir. Ayaklarınızın yere daha sağlam basmasında fayda var.Saçlarınızı şampuanladığınızı görürseniz; bu, birtakım sıkıntı ve sorunlardan çok yakında kurtulacağınız anlamına gelir. Bol miktarda köpük görmek, hayal aleminde yaşadığınızın işaretidir. Ayaklarınızın yere daha sağlam basmasında fayda var.

Şampuan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şampuan Sözlüğü

Şampuan Sözlüğü

bebek şampuanı kullanmak şampuandaki zararlı maddeler silikonlu şampuanlar şampuanlardaki zararlı maddeler şampuanın içindeki şampuanların üzerinde bir çok kez yazan yazıların saç üzerindeki etkisini merak edenlerimiz olmuştur:) acaba bu benim saçıma iyi gelirmi diye teredüt ederek sepete attığımız şampuan çok olmuştur:)işte size artık şampuan alışverişlerinizi teredütsüz yapmanız için güzel...
  2. Bazı Şampuanlar Kanser Yapıyor

Bazı Şampuanlar Kanser Yapıyor

şampuan, zararı varmıdır, nelerdir, baş agrısı yaparmı sorularına cevaplar burada Amerikan Sağlık Bakanlığı, bazı şampuanlarda bulunan ‘formaldehit’in lösemi ve geniz kanserine, plastikte bulunan ‘stiren’in idrar yolu kanserine neden olabileceğini açıkladı meleklerim habere bakalım. ABD hükümeti kimya piyasasında yaygın olarak kullanılan formaldehit ve stiren adlı maddeleri kanserojen...
  3. Sarımsaklı Şampuan

Sarımsaklı Şampuan

Saçlarınızın uzaması için Melekler: Şampuanınıza sarımsağı rendeleyip:tik: karıştırırsanız saçlarınız daha çabuk uzar.
  4. Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

şampuan markaları en iyi şampuan Sevgili melekler, saçlarımız bizim en doğal mücevherlerimizdir. Bu mücevhetrin sağlıkla parlaması da bize bağlıdır. Her ne kadar genetik etkenler bu konuda önemli olsa da bakımın etkizi de yadsınamaz. Saç bakımında ilk basamak olan temizlik için piyasada pek çok şampuan markası bulunuyor. Sorumuz şu; siz hangi şampuanı kullanıyorsunuz ve neden? Daha önce...
  5. Saç uzatan şampuan

Saç uzatan şampuan

Merhaba Arkadaşlar sizlerle kullandığım şampuanımı paylaşmak istiyorum . Öncelikle benim saçlarım çok hassas kırılgan ve yanık bu yüzden uzamıyordu. Denediğim bir çok bakım kürü oldu en çok faydasını gördüğüm bu şampuan. Restorex almak için bir kozmetikciye gittim bana restorex hiç bir işe yaramıyor sana organicum diye bir sampuan var ondan öneririm dedi icinde sentetik kimyasal bir madde yok...

Sayfayı Paylaş