gebe
  1. Merve Ada

Merve Ada Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    109
    Ödül Puanları:
    33

Samsun Bafrada Kadin Doğum Uzmanı

Konu, 'Çöplük' kısmında Merve Ada tarafından paylaşıldı.

Samsun Bafraya yeni tasindim Doktor ariyorum yardimci olursaniz sevinirim iyi guzel ilgilenen doktor

asyaa nur bunu beğendi.
Samsun Bafrada Kadin Doğum Uzmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzman

uzman

Rüyada bir uzman görmek ve ona bir isinizi havale etmek, ugradiginiz zor bir mesele karsisinda size yardim edecek bir arkadasiniza basvurup ondan fikir alacaginiza ve isinizi bu yolda yürütmege çalisacaginiza isarettir.
  2. Samsun

Samsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bafra Resimleri

Bafra Resimleri

bafra resimleri bafra resımlerı görüntüleri manzaraları
  4. Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

ankarada kadın doğum uzmanları ankara daki kadın doğum hastaneleri ankara daki uzmanları hastaneleri ankarada en iyi hastanesi Selam arkadaşlar, Ben geçen hafta hamile olduğumu öğrendim.Bu hafta kontrole gitmem gerekiyor ama hangi doktora gideceğimi hangi hastanede doğum yapmak istediğimi henüz bilmiyorum.Araştırma yapıyorum.Ben Ankara'da yaşıyorum bu arada.Atatürk Eğitim ve Araştırma...

Sayfayı Paylaş