gebe
  1. Yonca55

Yonca55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

samsun melekleri gelin buraya..

Konu, 'Memleket Melekleri' kısmında Yonca55 tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ben samsun luyum ama almanyada yasiyorum.. burnumda tütüyor güzel meleketim.. oteller barlar geceler degil.. samsunun herhangi bir kösesinde herhangi siradan bir gunu özlüyorum..carsambanin insanlarini... aranizda varsa samsunlu carsambali bafralii neresiyse yazin buraya hemserilerimizi taniyalim arkadaslarrr

2. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Hadi forumda samsunlu varmı ??
    konuşak anlaşak buluşak:D:D

3. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben aslen samsun şahsen istanbulluyum ama her yıl samsun termeye fındık toplamaya gıdıorm :D

4. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Eneeee bende termeliyim tatlım..
    Daha doğrusu annem termeli=)
    Ben önceden heryaz giderdim artık gidemiyorum
    Malum çocuk vs

Ben terme karacalıköyünden belki bilirsin..Şefik diyede geçer.:D

samsun melekleri gelin buraya.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsun

Samsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gelin Meleklerim gelin, avatarlara gelin (:

Gelin Meleklerim gelin, avatarlara gelin (:

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. mersin melekleri buraya gelsin :)

mersin melekleri buraya gelsin :)

selam arkadaşlar Meçhul den öğrendiğim kadarı ile burada mersinli arkadaşlarımız varmış hadi elin tanışaalım :)
  4. Puf sehpa istiyorsanız buraya gelin meleklerim

Puf sehpa istiyorsanız buraya gelin meleklerim

Puf sehpa modelleri Puf sehpa örnekleri Oturma odamızda köşe koltuk takımı var. Eşim L tarafına uzanıyor. Ben yanında oturuyorum. Diyorum ki bende acaba puf sehpamı alsam oturma odasına. Bende ona ayaklarımı uzatırım.

Sayfayı Paylaş