gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Samsun'da silahlı kavga: 4 yaralı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Samsun'da çıkan kavgada, 3 kişi tabancayla, 1 kişi de satırla yaralandı.

Toptepe Mahallesi Muhtarı Kemal Tuncer (67) ile Yılmaz Kaman (42), Selçuk Soncu (25) ve Mehmet Soncu (24) arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.
    Kavgaya dönüşen olayda, muhtar Kemal Tuncer'in tabancayla açtığı ateş sonucu Yılmaz Kaman, Selçuk Soncu ve Mehmet Soncu çeşitli yerlerinden, muhtar Kemal Tuncer de satırla başından ve kolundan yaralandı.
    Yaralılardan Yılmaz Kaman, Selçuk Soncu ve Mehmet Soncu, Samsun Devlet Hastanesi, muhtar Kemal Tuncer ise Gazi Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
    Yetkililer, yaralılardan Mehmet Soncu ve Yılmaz Kaman'ın sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğunu söylediler.
    Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

AA

Samsun'da silahlı kavga: 4 yaralı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otomobil at arabasına çarptı: 4 yaralı

Otomobil at arabasına çarptı: 4 yaralı

Konya'da otomobilin çarptığı at arabasındaki 2'si çocuk 4 kişi yaralandı. M.A. idaresindeki 64 DN 809 plakalı otomobil, merkez Karatay ilçesi Ereğli yolundaki hayvan pazarı karşısında bir at arabasına çarptı. devamı
  2. Ayvalık'ta silahlı çatışma: 1 ölü 5 yaralı

Ayvalık'ta silahlı çatışma: 1 ölü 5 yaralı

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde meydana gelen silahlı kavgada, 1 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı. İlçenin Altınova beldesi Ayvalık bağlantı yolu üzerindeki bir apartmanın alt katındaki işyerine akşam saatlerinde gelen E.D.D., burada bulunan B.D., M.D., İ.D., B.D., M.B. ve B.B. ile tartışmaya başladı. Alacak meselesi yüzünden çıktığı belirtilen tartışmanın büyümesi üzerine E.D.D.'nin,...
  3. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  4. Samsun'dan Gece Manzaraları

Samsun'dan Gece Manzaraları

samsun manzaraları samsundan manzaralar samsun gece manzaraları samsunun gece mekanları Samsun'un geceleride ayrı bir güzeldir o güzel gecelerden buyrun size bazı muhteşem gece manzaraları
  5. Yaralısın

Yaralısın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş