Samsung’tan havalı makine!

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Samsung’tan havalı makine!
  [​IMG] Samsung’un sıcak havayla su ve deterjan kullanmadan çamaşır yıkayabilen Air Wash teknolojisi Cebit Fuarı’nda tanıtılacak. Samsung’un sıcak havayla su ve deterjan kullanmadan çamaşır yıkayabilen Air Wash teknolojisi Cebit Fuarı’nda tanıtılacak.
  İstendiğinde susuz ve deterjansız yıkama yapılmasına da olanak sağlayan Air Wash sistemi sıcak hava teknolojisi ve güçlü fiziksel özellikleri sayesinde temizlediği çamaşırlardan istenmeyen kokunun yanı sıra zararlı mikrop ve bakterileri de söküp atıyor. Samsung Air Wash’un yüksek oranda sterilizasyon sağladığı öne sürülen Siver Nano teknolojisi, su ile yıkama yapıldığı esnada, çamaşırda barınabilecek 650 çeşitli bakteriyi yok ederken, oluşturduğu anti-bakteriyel katman sayesinde çamaşırları bakteri üremesinden bir aya kadar koruyor.

   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
Samsung’tan havalı makine! konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Makta

  Bakınız; Kesim Yeri.Rüyada (üzerinde kamis kalemin ucu kesilen, kemik, sedef, maden, agaç veya fildisin den yapilan alet) makta görmek, söze mihnet ve mesakkata fazlaca sabreden köleye delalet eder. Makta bos olan kimse için de istir.
 2. Makine

  Rüyada bir makine görmek , kârlı bir iş teşebbüsünde bulunacağınıza işarettir. Rüyada bir makine görmek, çok para kazandıracak bir iş girişiminde bulunacağınıza yorumlanır. Rüyada makine görmek, sanat ve ise isarettir.
 3. Havalı avatarlar

  havalı avatar havali avatarlar havalı avatarlar en bayan avatarları
 4. havaLı nickler

  piç nickler en piç nickler nickleri havalı 2010 pıcnıck işte sizlere havalı süper hipper yeni havalı nikler burada InsánLár inSánLárI yørárkén, insánLár inSánLárdán kørkárkén, bén háLá téhLykeLy øyµnLár øynáyIb ánnémi kIzdIrIørµm.. Gün olur devran döner..Horoz Domalır tavuk Gömer.. katLanmayi biLmeyen a$kı çekemez.. a$ka mahkum oLmu$ garip güLemez!.. Türk kızlarından sabun yapalım, Rus...
 5. Havalı Nickler

  havalı nickler havali nickler havalı erkek nickleri farklıyım nickleri kapak Her konuda farklıyım ve fark yaratırım diyorsanız msn niz içinde bu geçerlidir herhalde bu havalı nickler msn nizde çok hoş duracak :) Gözümden Akan YaşLar, Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun ! sen iki yüzLüsün … hangii tarafiina tüküreyim?!! TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyosunuzz ^^...

Sayfayı Paylaş