gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

samsung 250 cep telefonu sim kilidi kırma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Samsung 250 cep telefonum var ve simini yanlışlıkla kilitledim.Bu kilidi nasıl kıracam ne olur yardım edin :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Samsung sim güvenlik kodunuzu kaybettiyseniz şunu deneyin:
    *2767*2878# kodunu telefonunuza yazıp kareye basınız.Bu işlemi yaptığınız anda cep telefonunuzun ekranında E2P Custom Reset yazısı görünecektir.Hemen ardından ise telefonunuz kendisini otomatik olarak kapatacak ve açacaktır.

İşte gerçekleştirmiş olduğunuz bu işlem ile Samsung e250 cep telefonu format atma işlemini yapmış olacaksınız.Tabiki bu konuda unutmamanız gereken en önemli ayrıntı ise bu Samsung format atma ile cep telefonunuz fabrika ayarlarına geri dönecektir ve yeni şifreniz (00000000) 8 tane 0 (sıfır) olacaktır.

samsung 250 cep telefonu sim kilidi kırma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Smile'dan 'çift sim kartlı' cep telefonu

Smile'dan 'çift sim kartlı' cep telefonu

twinsim fabrika ayarları twinsim yetkili servis teknik servis Smile Holding Genel Koordinatörü Emre Alkin, Smile Dağıtımda bu yıl için 400 milyon dolarlık ciro ve mağaza sayısını 1200’e çıkarmayı hedeflediklerini bildirdi. Smile Dağıtım A.Ş’nin 2008 yılı başında pazara sunduğu çift sim kartlı cep telefonu Twinsim, düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Alkin, Smile Holdingin bir...
  2. Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

samsung, galaxy, ace, dokunmatik, adroid, hakkında herşey meleklermekanında. Uzun zamandır ikilemde kalıyordum nokia mı samsung mu diye... Gittim Teknosa'ya telefon standındaki görevli arkadaşla konuştum aslında aklımda Nokia almak vardı hatta kesindi. Fakat adam bana istediğim o modelin toplatıldığını anlattı. gerçektende sorduğum hiçbir yerde yoktu ona eşdeğer üstelik samsungun çok daha...
  3. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

Samsung Galaxy S3 Aksesuar Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler Sevgili melekler, sizlerle en son Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu konumuzda ise Samsung Galaxy S3 aksesuar bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.. :)
  4. Samsung e 250 sim kilidi nasıl kırılır

Samsung e 250 sim kilidi nasıl kırılır

Selam.Samsung e250 telefonum var sim kartı kilitlendi.sim kilidini nasıl kıaracağım ne olur yardım edin :(
  5. Samsung Galaxy S2 Plus Cep Telefonu Resimleri

Samsung Galaxy S2 Plus Cep Telefonu Resimleri

Bu konu; Samsung Galaxy S2 Plus Cep Telefonu resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce detaylı açıklamalarla teknik özellikleri hakkında bilgi verdiğimiz Samsung Galaxy S2 Plus cep telefonu resimlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş