gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Samsung e 250 sim kilidi nasıl kırılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Samsung e250 telefonum var sim kartı kilitlendi.sim kilidini nasıl kıaracağım ne olur yardım edin :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, *2767*2878# bu kodla güvenlik kodunu kaldıra bilirsiniz,telefonunuzda donma varsa kaldıra bilir, bazılarında ise simlock kırabilirsiniz.

Kodu yazdıktan sonra sakın telefonu kapatmayın yada bataryayı çıkarmayın.Dikkat bu işlem sonunda telefon rehberi ve ajanda kayıtları silinecektir.

Samsung e 250 sim kilidi nasıl kırılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şifre Nasıl Kırılır/ Nasıl Korunur?

Şifre Nasıl Kırılır/ Nasıl Korunur?

facebook şifresi nasıl kırılır facebook şifre bulma banka şifreleri nasıl kırılır şifresi bulma şifresini kırarım Emniyet Genel Müdürlüğü, dolandırıcılık olaylarındaki artışa dikkat çekerek, vatandaşları uyardı. Emniyet Genel Müdürlüğü, sanal âlemde yapılan alış-verişlerde ve kredi kartı kullanımlarında yaşanan dolandırıcılık olaylarındaki artışa dikkat çekerek, vatandaşları uyardı. Emniyet...
  2. Işık nasıl kırılır

Işık nasıl kırılır

Çay bardağı içerisine su yokken kurşun kalemi koyarak bakınız. Kalemin çay bardağı içerisindeki görüntüsünü incelersek kalemin görüntüsünde herhangi bir kırılma gözleyemeyiz.
  3. Facebook Şifre Nasıl Kırılır

Facebook Şifre Nasıl Kırılır

Facebook Şifre Nasıl Kırılır arkadaşlar bu konuda yardımcı olacak bilgisi olacak olanları bu sayfaya bekliyorum.
  4. Bilgisayarın Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

Bilgisayarın Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

Bu konu; bilgisayarın kilidi nasıl kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayar kullanırken bilgisayarda ki kendimize ait bilgilerin, belgelerin ya da yaptığımız işlemlerin bilinmesini istemeyebilir, bizden habersiz bilgisayarımızın başkaları tarafından kullanılmasını istemeyebiliriz. Bunun için de bilgisayarımıza kilit koyarız. Peki gerek kalmadığı zaman bu kilidi...
  5. samsung 250 cep telefonu sim kilidi kırma

samsung 250 cep telefonu sim kilidi kırma

Samsung 250 cep telefonum var ve simini yanlışlıkla kilitledim.Bu kilidi nasıl kıracam ne olur yardım edin :(

Sayfayı Paylaş