gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Samsung Galaxy Alpha özellikleri, Samsung Galaxy Alpha fiyatı, Samsung Galaxy Alpha çıkış tarihi ,Samsung Galaxy Alpha detaylar,samsung galaxy alpha iphone 6 dan daha mı iyi,galaxy alpha kamerası nasıl,ıphone mu samsung mu,galaxy alpha nın kamera özellikleri,Samsung Galaxy Alpha hakkında bilgiler galaxy-alpha-hakkinda-bilgiler-gelmeye-basladi_640x361.jpg
    Gün geçmiyor ki yeni bir akllı telefon duyurusu yapılmasın. Özellikle Apple ve Samsung arasında yaşanan büyük rekabet, akıllı telefon piyasasında büyük dalgalanmalara neden oluyor.
    Bu rekabetin meyvelerinden olan Samsung'un orta seviyeye yönelik yeni cihazı Samsung Alpha hakkında bilgiler ise internette düşmeye başladı.

Söylentilere göre fiziksel özellikleri açısından diğer Samsung akıllı telefonlarından büyük farklar barındırmayan cihaz, metal çerçeve ve plastik arka kapağa sahip olacak. Bunun yanısıra, 12 mp'lik arka, 2.1 mp'lik ön kameraya sahip olan Alpha, resim ve video çekmeyi seven kullanıcılar için ideal bir ürün olacak gibi duruyor. Ayrıca 4.7 inçlik 720p ekrana sahip olan cihaz, 64bit Exynos 5433 yonga seti, 2 GB ram ve 32 GB depolama alanına sahip.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2014
    BEYZA21 bunu beğendi.
Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

samsung galaxy s3 samsung galaxy s3 çıkış tarihi samsung galaxy s3 ne zaman çıkacak Hızına yetişilemeyen cep telefonu markaları, her geçen gün yeni bir modelle tüketiciyle buluşuyor melekler :) Piyasaya sürdüğü modellerle beğeni toplayan ve cep telefonu piyasasında önemli bir yere sahip olan Samsung, yeni modeli galaxy s3'ü çıkarmaya hazırlanıyor. Gelecek ay Barselona'daki MWC 2012...
  2. Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung bana göre Nokiayı solladı ve ben de bir samsung kullanıcısıyım. Merakla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum. Çıkış tarihi ile ilgili bilgi var mı ?
  3. samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

Merhabalar, samsung cep telefonu kullanıyorum çok memnunum ama artık değiştirmek istiyorum. Samsung galaxy s2 plus çıkacağını duydum ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak bilgi var mı bu konuda acaba ?
  4. samsung galaxy note 8 ne zaman piyasaya çıkıyor

samsung galaxy note 8 ne zaman piyasaya çıkıyor

Merhaba.Samsung Galaxy Note 8 piyasaya çıkış tarihiylr ilgili bilginiz varmıdır ?
  5. Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

samsung galaxy s6,samsung galaxy s6 fiyatı,samsung galaxy s6 ne zaman satışa sunuacakisamsung galaxy s6 teknik özellikleri, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6 söylentileri ortalıkta dolaşmaya başladı. Son olarak geçtiğimiz günlerde Galaxy S6'nın CES 2015'te açıklanacağı iddia edilmişti. Şimdi ise Galaxy S6 ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. İtalyan HDBlog tarafından yapılan ve...

Sayfayı Paylaş