gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

galaxy nexus samsung galaxy nexus fiyatı samsung galaxy nexus özellikleri

Yeni nesil cep telefonu modellerinden Samsung Galaxy Nexus özellikleri ve fiyat bilgileri şöyle melekler :)

Galaxy nexus Cihazının teknik özellikleri de bir hayli geliştirilmiş. 1.2GHz dual core OMAP 4460 işlemciye sahip olan telefon, 1 GB RAM ve 32GB dahili hafıza içermekte.

-4.65 inç Super AMOLED HD çözünürlüklü ekran,
    -5MP Arka,
    -1.3 MP ön kamera,
    -LTE iletişim teknolojisi
    -1750mAh standart pil
    -usb 2.0
    -hspa+

Cihazın Avrupa’daki fiyatının 500 Euro, Amerika’daki fiyatının ise 800 dolar civarında olacağı açıklandı

Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung galaxy note telefonun performansının yapıldığı söyleniyor. Bu telefon ne zaman çıkıyor arkadaşlarım ve özellikleri ile fiyatı hakkında bilgiyi nereden alabilir yada nereden ulaşabilirim?
  2. Galaxy nexus fiyatı özellikleri

Galaxy nexus fiyatı özellikleri

Galaxy nexus fiyatı özellikleri hakkında lütfen bilgi verin. Galaxy nexus fiyatı ne kadar ve özellikleri nelerdir?
  3. Samsung, Galaxy Note 10.1 hakkında bilgiler

Samsung, Galaxy Note 10.1 hakkında bilgiler

Samsung, Galaxy Note 10.1 özellikleri nelerdir Samsung, Galaxy Note 10.1 resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere ve Samsung, Galaxy Note 10.1 hakkında bilgi edinmek isteyen tüm misafirlerimize Samsung, Galaxy Note 10.1 özellikleri hakkında bilgiler aktarıyoruz. Samsung'un 5.3 inç boyutu ile tablet ve telefonu bir araya getirdiği Galaxy Note'a, yeni bir model daha eklendi. Galaxy...
  4. samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri nelerdir lütfen bana samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi verin arkadaşlar ben samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum sizce alayım mı?
  5. Samsung Galaxy S II Crystal Edition Tanıtımı Resimleri ve Fiyat Bilgileri

Samsung Galaxy S II Crystal Edition Tanıtımı Resimleri ve Fiyat Bilgileri

samsung galaxy s2 samsung galaxy s2 crystal edition samsung galaxy s2 fiyatı Sevgili melekler, Samsung Galaxy S3 özelliklerinden daha önce ki konularımızda bahsetmiştik. Şimdi tanıtacağımız cihaz ise Samsung'un s2 modelinde yaptığı bazı değişikliklerle piyasaya sürdüğü Samsung Galaxy S2 Crystal Edition modeli. Bu sayfamızda sizlere samsung galaxy s2 crystal edition fiyatını da...

Sayfayı Paylaş