gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

samsung galaxy note 8 ne zaman piyasaya çıkıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Samsung Galaxy Note 8 piyasaya çıkış tarihiylr ilgili bilginiz varmıdır ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Samsung'un merakla beklenen 8 inç'lik tableti Galaxy Note 8 Barselona'da tanıtıldı. 1280x800 piksel TFT ekrana sahip olan Galaxy Note 8 1.6 GHz Exynos 4 işlemciden güç alıyor.
    Samsung Galaxy Note 8'in açıklanan diğer özellikleri ise şöyle...
    * Bluetooth 4.0,
    * WiFi,
    * A-GPS ağ teknolojileri mevcut.
    * Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi
    Samsung Galaxy Note 8'in diğer bir özelliği ise kullanıcılar Sim kart takarak telefon olarak kullanabilecek. Bu özelliğin ise hangi ülkelerde kullanılacağı henüz bilinmiyor.

Evet bütün bu özellikleri barındıran Samsung Galaxy Note 8 ne zaman piyasaya sürülecek ve fiyatı ne olacak henüz belli değil. Sadece tanıtımı yapılan cihaz büyük beğeni topladı.

samsung galaxy note 8 ne zaman piyasaya çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung bana göre Nokiayı solladı ve ben de bir samsung kullanıcısıyım. Merakla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum. Çıkış tarihi ile ilgili bilgi var mı ?
  2. Samsung Galaxy Note 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy Note 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

galaxy note 3 galaxy note 3 çıkış tarihi Sevgili melekler, cep telefonu meraklılarının sabırsızlıkla bekledikleri Samsung Galaxy Note 3' ün tanıtım zamanı belli oldu gibi. 4 Eylül'de Berlin'de düzenlenecek "Unpacked" etkinliği için davetiye gönderen Samsung etkinlikte yeni bir Galaxy cihazını tanıtacak ve bu cihazın büyük ihtimalle Samsung Galaxy Note III olması bekleniyor. İşte...
  3. Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha özellikleri, Samsung Galaxy Alpha fiyatı, Samsung Galaxy Alpha çıkış tarihi ,Samsung Galaxy Alpha detaylar,samsung galaxy alpha iphone 6 dan daha mı iyi,galaxy alpha kamerası nasıl,ıphone mu samsung mu,galaxy alpha nın kamera özellikleri,Samsung Galaxy Alpha hakkında bilgiler Gün geçmiyor ki yeni bir akllı telefon duyurusu yapılmasın. Özellikle Apple ve Samsung arasında...
  4. Galaxy Note 4 Ne zaman çıkıyor?

Galaxy Note 4 Ne zaman çıkıyor?

Galaxy note 4 özellikleri,Galaxy note 4'ün fiyatı eknik özellikleri,note serisinin yeni amiral serisi,Galaxy note 4 galaxy s5 ile aynı mı,galaxy note 4 mü galaxy s5 mi almalıyım,galaxy note 4 ne zaman çıkıyor Piyasada telefonuna not almak isteyenlerin imdadına hızır gibi yetişen Note serisi, bu yıl dördüncüsüyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Hazırlıklarla birlikte söylentiler de gelirken,...
  5. Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

samsung galaxy s6,samsung galaxy s6 fiyatı,samsung galaxy s6 ne zaman satışa sunuacakisamsung galaxy s6 teknik özellikleri, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6 söylentileri ortalıkta dolaşmaya başladı. Son olarak geçtiğimiz günlerde Galaxy S6'nın CES 2015'te açıklanacağı iddia edilmişti. Şimdi ise Galaxy S6 ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. İtalyan HDBlog tarafından yapılan ve...

Sayfayı Paylaş