gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Samsung galaxy note telefonun performansının yapıldığı söyleniyor. Bu telefon ne zaman çıkıyor arkadaşlarım ve özellikleri ile fiyatı hakkında bilgiyi nereden alabilir yada nereden ulaşabilirim?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    müthiş bişey valla harika paylaşım için teşekkürler cnm :))

Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Samsung Galaxy Note Cep Telefonu İncelemesi ve Tanıtım Videosu

Yeni Samsung Galaxy Note Cep Telefonu İncelemesi ve Tanıtım Videosu

samsung yeni ürün galaxy note cep telefonu incelemesi tanıtım videosu resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Neden telefonu her açışımızda ''Alo! '' diyoruz biliyor musunuz,bilmiyorum melekler :) Ama gerçek şu ki telefonsuz hele de cep telefonsuz br hayat düşünemiyoruz.Zaman zaman 2 tane telefon taşıyanlarımız bile oluyor :) Tabi firmalar da bu talebe karşılık sürekli çalışıp yeni yeni...
  2. Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

galaxy nexus samsung galaxy nexus fiyatı samsung galaxy nexus özellikleri Yeni nesil cep telefonu modellerinden Samsung Galaxy Nexus özellikleri ve fiyat bilgileri şöyle melekler :) Galaxy nexus Cihazının teknik özellikleri de bir hayli geliştirilmiş. 1.2GHz dual core OMAP 4460 işlemciye sahip olan telefon, 1 GB RAM ve 32GB dahili hafıza içermekte. -4.65 inç Super AMOLED HD çözünürlüklü...
  3. Samsung, Galaxy Note 10.1 Özellikleri

Samsung, Galaxy Note 10.1 Özellikleri

Samsung, Galaxy Note 10.1 Özellikleri nelerdir lütfen Samsung, Galaxy Note 10.1 Özellikleri hakkında bilgi ve resim ekleyin buraya
  4. samsung galaxy note 10.1 Türkiye satış fiyatı

samsung galaxy note 10.1 Türkiye satış fiyatı

Selam arkadaşlarım.Ben Samsung Galaxy Note 10.1 cep telefonunun Türkiye satış fiyatını öğrenmek istiyorum sizden.Teşekkür ederim şimdiden.
  5. Samsung Galaxy Note 4 fiyatı

Samsung Galaxy Note 4 fiyatı

samsung galaxy note 4 fiyatı,Galaxy Note 4 fiyatı,galaxy note 4 ne kadardan satılacak,galaxy note 4 hakkında tüm bilgiler,galaxy note 4 özellkileri,galaxy note 4 ne zaman çıkıyor,galaxy note 4 ne kadar, Samsung’un Galaxy Alpha’yı tanıtmasının ardından gözler Galaxy Note 4’e çevrildi. Akıllı telefonun fiyat bilgileri hakkında her yandan bir fiyat haberi gelirken esas fiyatı belli oldu ......

Sayfayı Paylaş