gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunda Yaşanan Isınma Sorunu İle İlgili Bilgiler

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Samsung Galaxy S3 Isınma Sorunu
    Samsung Galaxy S3 Neden Isınıyor

Sevgili melekler, gerek aksesuar bilgileri olsun gerek piyasada ki satış fiyatı ile ilgili bilgiler olsun Samsung Galaxy S3 hakkında sizlere sık sık bilgiler verdik. Telefonun şıklığı ve işlevselliği yanında hatalarından da bahsettik. Bu konumuzda ise Samsung Galaxy S3 Neden Isınıyor diye merak eden ve sorun yaşayan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Samsung Galaxy S3 Isınma Sorunu ile ilgili bazı bilgiler vermek istiyoruz ...

Galaxy S3 maalesef diğer cep telefonları gibi ısınma sorununa sahip.

Üstelik ısındıkça telefon yavaşlamakta.

Galaxy S3, Samsung’un Exynos 4 system on Chip işlemcisini kullanıyor.

Bununla birlikte işlemci hızı 1.4 GHz. Bu gerçekten bir telefon için çok iyi bir rakam. 4 çekirdekli olan işlemcisi A9 32nm (nanometre) üretim teknolojine sahiptir ve gerçekten başarılıdır.

Samsung Galaxy S3, 40 derece üzerinde AnEBench’te 9650 ve Java’da 185 puan almıştır. Buda demek oluyor ki bu telefon ile çok oyun oynarsanız telefon ısınarak performansta düşüş yaşanıyor ve bu cihaz soğuyana kadar sistemde yavaşlama devam ediyor. Tabiki sadece bu Galaxy S3′e özel bir durum değil. Bunun gücüne yakın ve eşdeğer olan tüm cihazlarda bu şekilde ısınma sorunları oluyor.

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunda Yaşanan Isınma Sorunu İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri nelerdir lütfen bana samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi verin arkadaşlar ben samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum sizce alayım mı?
  2. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Hataları

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Hataları

Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir Sevgili melekler, teknoloji çok hızlı gidiyor gitmesine de bazen de tökezleyebiliyor :) Daha önce Nokia ile başabaş yarışan Samsung cep telefonlarından Samsung Galaxy S serisi özellikleri hakkında bazı bilgiler vermiştik sizlere. Şimdi ki konumuzda ise Samsung Galaxy S3 hataları nelerdir, bunlardan bahsedeceğiz madde madde :)...
  3. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunun Piyasada ki Satış Fiyatı

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunun Piyasada ki Satış Fiyatı

Samsung Galaxy S3 Fiyatı Samsung Galaxy S3 Değeri Sevgili melekler, hızına bir türlü yetişilmeyen cep telefonu teknolojisi kolaylıkların yanında hatalarıyla da gündeme gelebiliyor. Bir önce ki yazımıza hatalarından bahsettiğimizi Samsung Galaxy S3 fiyatı ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Samsung yeni ürünü Galaxy S 3 ile Akıllı Telefonlar dünyasında ki Galaxy akımına bir...
  4. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

Samsung Galaxy S3 Aksesuar Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler Sevgili melekler, sizlerle en son Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu konumuzda ise Samsung Galaxy S3 aksesuar bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.. :)
  5. Samsung Galaxy Music Cep Telefonunun Özellikleri

Samsung Galaxy Music Cep Telefonunun Özellikleri

Bu konu; samsung galaxy music cep telefonu özellikleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer teknolojiyi sıkı sıkıya takip edenlerseniz, sizlere bir haberimiz var. Cep telefonu piyasasında nokianın en büyük durumuna gelen Samsung önümüzde ki ay 2 yeni cep telefonu modelini tanıtacak. Nete sızan fotoğraflar ve bilgilere göre Samsung'un yeni modelleri Galaxy Music ve Galaxy...

Sayfayı Paylaş