gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Samsung Galaxy S3 Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Bilgi Burada

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Samsung Galaxy S3 Hakkında Herşey Galaxy S3 Hakkındaki Herşey

Android telefon modelleri içinde en yenilerinden Samsung Galaxy S3 4 farklı renginin piyasaya sürüldüğünü sizlere duyurmuştuk sevgili melekler. Bu sayfamızda da bilmeyenler için Samsung Galaxy S3 Hakkında Herşey ve her ayrıntıyı sizlerle paylaşıyoruz..

Yeni Galaxy S3'ün boyutunun diğer versiyonlarına göre daha büyük. 136.6 x 70.6 x 8.55mm boyutlarına ulaşmış bulunuyor. Telefonun dış kabında değişiklik yok. Galaxy S III'ün daha kaliteli bir maddeden oluşmasını bekliyorsanız, bu konuda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, zira yeni cebin de dış kısmı gördüğümüz kadarıyla plastikten oluşuyor. 133 gram ağırlığındaki cebin boyutuna göre hafif olduğunu söylemeliyiz.

Özellikle yeni nesil TouchWiz arayüzü ile beraber Samsung, Android Ice Cream Sandwich'den çok daha fazlasını sunuyor. Samsung Galaxy S3 yeni yazılımları ile beraber oldukça iddialı geliyor. Samsung Galaxy S3‘ün görünümü genel anlamda beğeni toplarken, eleştirenlerde oldu. Yeni nesil TouchWiz arayüzü ile beraber Samsung, Android Ice Cream Sandwich’den çok daha fazlasını sunuyor. Bu ürünle birlikte oluşturulan yeni yazılımla birlikte Samsung Galaxy S3′ün çok iddialı geldiğini söylemek mümkün.

Maliyetten veya ağırlıktan tasarruf etmek isteyen Samsung, Galaxy S III'de önceki sürümünde olduğu gibi rahatlıkla bükülebilen, çok ince bir pil kapağı kullanmış. Pile rahatlıkla erişebilmek, normal boyuttaki SIM kartı slotu ve microSD kartı slotu, cebin avantajlı özelliklerinden.

Samsung Galaxy S3 Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Bilgi Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung, Galaxy Note 10.1 hakkında bilgiler

Samsung, Galaxy Note 10.1 hakkında bilgiler

Samsung, Galaxy Note 10.1 özellikleri nelerdir Samsung, Galaxy Note 10.1 resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere ve Samsung, Galaxy Note 10.1 hakkında bilgi edinmek isteyen tüm misafirlerimize Samsung, Galaxy Note 10.1 özellikleri hakkında bilgiler aktarıyoruz. Samsung'un 5.3 inç boyutu ile tablet ve telefonu bir araya getirdiği Galaxy Note'a, yeni bir model daha eklendi. Galaxy...
  2. samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri nelerdir lütfen bana samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi verin arkadaşlar ben samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum sizce alayım mı?
  3. Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

KIzlar sizden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları hakkında bilgi ya da mümkünse bir kaç Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri istiyorum. Şimdiden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri için çok tşk ederim.
  4. Samsung Galaxy S3 Kaç Sattı acaba

Samsung Galaxy S3 Kaç Sattı acaba

Arkadaşlar merhaba diyor ve sizlere iyi bir hafta başı geçirmenizi diliyorum çünkü diyorlar ki hafta başı nasıl geçse tüm hafta da öyle gidermiş:) Neyse gel gelelim asıl konuya acaba aranızda Samsung Galaxy S3 Kaç Sattı bilen var mı?
  5. Samsung Galaxy S3 Neo+ Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S3 Neo+ Teknik Özellikleri

samsung galaxy s3 neo, galaxy s3 neo, samsung galaxy s3 neo modeli Sevgili melekler, Samsung'un yeni akıllı telefonu olan Samsung Galaxy S3 Neo+ ortay açıktı. Galaxy S3 ile benzer özelliklere sahip olan S3 Neo markanın en iyi modellerinden biri. İşte S3 Neo+ telefonun özellikleri ile ilgili bilgiler.... Galaxy S3 Neo+ 4. 8 inç boyutunda Super AMOLED 720p ekran bulunuyor. Dört...

Sayfayı Paylaş