gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

samsung galaxy s3 özellikleri nelerdir lütfen bana samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi verin arkadaşlar ben samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum sizce alayım mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Samsung Galaxy S3 genel özellikleri

Samsung Galaxy S3 özellikleri hakkında bilgi

10 milyon ön sipariş alan Samsung Galaxy S3 büyük ilgi görüyor. Hafif ve estetik ince yapısı ile göz dolduruyor. İşte Samsung Galaxy S3 ün genel özellikleri

Boyutlar: 136.6 x 70.6 x 8.6mm
    Ağırlık: 133 gram
    Ekran: 4.8-inç HD Super AMOLED (1280 × 720)
    İşlemci: HSPA sürümü için Exynos 4 [email protected]
    1GB RAM
    Arka Kamera: 8 megapiksel otofokus, Flash, Sıfır Lag Shutter BSI Görüntü sensörü
    Ön Kamera: 1.9 MP HD, Flash, Sıfır Lag Perde
    Video: Full HD 1080p Kayıt ve Oynatma
    Depolama: 16GB/32GB/64GB
    2,100 mAh pil
    GLONASS ile GPS
    802.11n Wi-Fi, NFC, Bluetooth 4
    microSD genişleme
    21Mbps HSPA, LTE destekli
    Mikro SIM

samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

galaxy nexus samsung galaxy nexus fiyatı samsung galaxy nexus özellikleri Yeni nesil cep telefonu modellerinden Samsung Galaxy Nexus özellikleri ve fiyat bilgileri şöyle melekler :) Galaxy nexus Cihazının teknik özellikleri de bir hayli geliştirilmiş. 1.2GHz dual core OMAP 4460 işlemciye sahip olan telefon, 1 GB RAM ve 32GB dahili hafıza içermekte. -4.65 inç Super AMOLED HD çözünürlüklü...
  2. Galaxy S3 Özellikleri nelerdir

Galaxy S3 Özellikleri nelerdir

Merhaba arkadaşlar ben Samsung Galaxy S3 almayı düşünüyorum duyduğum kadarı ile çok satmış herkes beğeniyor da bir de özelliklerini bilsem almak için kesin karar vereceğim :) Siz Galaxy S3 Özellikleri hakkında bişeyler biliyorsanız benimle de paylaşın lütfen
  3. Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

KIzlar sizden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları hakkında bilgi ya da mümkünse bir kaç Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri istiyorum. Şimdiden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri için çok tşk ederim.
  4. Samsung Galaxy S3 Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Bilgi Burada

Samsung Galaxy S3 Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Bilgi Burada

Samsung Galaxy S3 Hakkında Herşey Galaxy S3 Hakkındaki Herşey Android telefon modelleri içinde en yenilerinden Samsung Galaxy S3 4 farklı renginin piyasaya sürüldüğünü sizlere duyurmuştuk sevgili melekler. Bu sayfamızda da bilmeyenler için Samsung Galaxy S3 Hakkında Herşey ve her ayrıntıyı sizlerle paylaşıyoruz.. Yeni Galaxy S3'ün boyutunun diğer versiyonlarına...
  5. Samsung Galaxy S3 Neo+ Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S3 Neo+ Teknik Özellikleri

samsung galaxy s3 neo, galaxy s3 neo, samsung galaxy s3 neo modeli Sevgili melekler, Samsung'un yeni akıllı telefonu olan Samsung Galaxy S3 Neo+ ortay açıktı. Galaxy S3 ile benzer özelliklere sahip olan S3 Neo markanın en iyi modellerinden biri. İşte S3 Neo+ telefonun özellikleri ile ilgili bilgiler.... Galaxy S3 Neo+ 4. 8 inç boyutunda Super AMOLED 720p ekran bulunuyor. Dört...

Sayfayı Paylaş