gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

samsung galaxy s4 çıkış tarihi bilgisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melekler, ben heyecanla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum, müthiş birşey olacak gibime geliyor. Ne zaman çıkıyor bu telefon bilginiz varmı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Cuma akşamları yayınlanan Yalan Dünya dizisi Pazartesi akşamına alındı. İzleyiciden büyük tepki alan değişikliğin nedeni hakkında henüz bir açıklama yapılmadı ancak bundan sonra Yalan Dünya dizisini Pazartesi akşamları saat 20.00'da izleyeceğiz.

samsung galaxy s4 çıkış tarihi bilgisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy Note 2 Çıkış Tarihi İle İlgili Bilgiler

Samsung Galaxy Note 2 Çıkış Tarihi İle İlgili Bilgiler

Galaxy Note 2 Çıkış Tarihi Galaxy Note 2 Ne Zaman Geliyor İlerleyen teknolojinin hızına yetişmek mümkün değil melekler :) Sizlerle en son Samsung Galaxy Nexus özellikleri hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu yazımızda cep telefonu teknolojisini yakından takip eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Galaxy Note 2 çıkış tarihi ile ilgili elimize geöen bilgileri paylaşıyoruz.. :)...
  2. Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung bana göre Nokiayı solladı ve ben de bir samsung kullanıcısıyım. Merakla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum. Çıkış tarihi ile ilgili bilgi var mı ?
  3. samsung galaxy s4  kaç paradan satılacak ?

samsung galaxy s4 kaç paradan satılacak ?

Samsung galaxy s4 yeni ilgi alanım ve teknolojik yeniliklere bayılıyorum. Takip etmeye çalışıyorum ama biraz geride kalıyorum çünkü fiyatlar fena. Korka korka soruyorum size galaxy s4 fiyatı ne olacak ?
  4. Galaxy S4’ün Çıkış Tarihi ve Fiyatını Merak Edenler!

Galaxy S4’ün Çıkış Tarihi ve Fiyatını Merak Edenler!

bu konu Galaxy S4 telefonun çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilgilere yer vermektedir. Samsung Galaxy S3 piyasaya çıkalı çok fazla olmadan çok yakın da Galaxy S4 cep marketler de yerini alacak. Birçok kişinin merakla beklediği Galaxy S4 telefonun çıkış tarihini ve fiyatını merak edenler için gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Samsung Galaxy S4, geçtiğimiz haftalarda tanıtım filmi ve...
  5. Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları

Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları

samsung s4 kodları,samsung s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodlar nelerdir, *#06# Kod İle imei Numaranızı Ögrenebilirsiniz *#0*# Kod İle Tüm Sensörlerini,Ekranı,Kamerayı,Titreşimi,Ekran Dokunmatigini,Hoparlörü,Işıkları,Barkod Okuma Testi,Tuş Kilit Testi Yapabilirsiniz *#1234# Kod İle Version Bilgilerini Ögrenebilirsiniz *#12580*369#...

Sayfayı Paylaş