gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

samsung galaxy s4 kaç paradan satılacak ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Samsung galaxy s4 yeni ilgi alanım ve teknolojik yeniliklere bayılıyorum. Takip etmeye çalışıyorum ama biraz geride kalıyorum çünkü fiyatlar fena. Korka korka soruyorum size galaxy s4 fiyatı ne olacak ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Samsung Galaxy serisinin son modeli s4 yakında çıkacak. Samsung'un Galaxy S4'te nasıl özellikler sunacağı henüz belli değil. Daha firmanın önünde uzun bir süreç var. Fakat firma içerisinden sızdırılan bilgilere göre yeni cihazın ekranı 5 inç olacak.
    Galaxy S4'ün fiyatı ise henüz bell değil. Galaxy s3 türk parasıyla 1900 liraydı. S4 bundan daha pahalı olacaktır kesin.

samsung galaxy s4 kaç paradan satılacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung bana göre Nokiayı solladı ve ben de bir samsung kullanıcısıyım. Merakla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum. Çıkış tarihi ile ilgili bilgi var mı ?
  2. samsung galaxy s4 çıkış tarihi bilgisi

samsung galaxy s4 çıkış tarihi bilgisi

Selam melekler, ben heyecanla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum, müthiş birşey olacak gibime geliyor. Ne zaman çıkıyor bu telefon bilginiz varmı ?
  3. Samsung Galaxy S4 Ülkemizdeki Satış Fiyatı..

Samsung Galaxy S4 Ülkemizdeki Satış Fiyatı..

Bu sayfa; Samsung Galaxy S4 Ülkemizdeki Satış Fiyatı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, telefon meraklılarının heyecanla beklediği Samsung Galaxy S4 nihayet piyasaya çıktı. Daha çıkalı 2 gün olmasına rağmen meraklılarının ilgisine maruz kalan Samsung Galaxy S4 tam 1999 TL... 1920x1080 piksel çözünürlüğe sahip 5-inç Super AMOLED ekranlı Samsung S4 dört çekirdekli...
  4. Ramazan Pidesi Kaç Paradan Satılacak?

Ramazan Pidesi Kaç Paradan Satılacak?

ramazan pidesi fiyatı 2014, ramazan pidesi, pide kaç para Sevgili melekler, mübarek Ramazan ayı yaklaşıyor. Ramazan ayının simgesi mis gibi pideler fırınları ve sofralarımızı süsleyecek. Ramazan ayında satışa sunulacak olan pidelerin fiyatını merak edenler için işte pide fiyatları haberimiz... Başkent Ankara için 300 gramlık Ramazan pidesinin fiyatı 1,5 lira olarak açıklandı. Geçen...
  5. Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları

Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları

samsung s4 kodları,samsung s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodlar nelerdir, *#06# Kod İle imei Numaranızı Ögrenebilirsiniz *#0*# Kod İle Tüm Sensörlerini,Ekranı,Kamerayı,Titreşimi,Ekran Dokunmatigini,Hoparlörü,Işıkları,Barkod Okuma Testi,Tuş Kilit Testi Yapabilirsiniz *#1234# Kod İle Version Bilgilerini Ögrenebilirsiniz *#12580*369#...

Sayfayı Paylaş