gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Samsung bana göre Nokiayı solladı ve ben de bir samsung kullanıcısıyım. Merakla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum. Çıkış tarihi ile ilgili bilgi var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Samsung'un gelecek nesil modeli Galaxy S4'e gözler çevrilmiş durumda.S4, MWC 2013'te resmi olarak tanıtılacak.

Samsung yetkilisi ve ürün tedarikçileri de MWC 2013 tarihini onaylıyorlar.

Samsung Galaxy S4 Nasıl Olacak?

Samsung'un Galaxy S4'te nasıl özellikler sunacağı henüz belli değil. Daha firmanın önünde uzun bir süreç var. Fakat firma içerisinden sızdırılan bilgilere göre yeni cihazın ekranı 5 inç olacak.

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

Merhabalar, samsung cep telefonu kullanıyorum çok memnunum ama artık değiştirmek istiyorum. Samsung galaxy s2 plus çıkacağını duydum ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak bilgi var mı bu konuda acaba ?
  2. samsung galaxy note 8 ne zaman piyasaya çıkıyor

samsung galaxy note 8 ne zaman piyasaya çıkıyor

Merhaba.Samsung Galaxy Note 8 piyasaya çıkış tarihiylr ilgili bilginiz varmıdır ?
  3. Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha özellikleri, Samsung Galaxy Alpha fiyatı, Samsung Galaxy Alpha çıkış tarihi ,Samsung Galaxy Alpha detaylar,samsung galaxy alpha iphone 6 dan daha mı iyi,galaxy alpha kamerası nasıl,ıphone mu samsung mu,galaxy alpha nın kamera özellikleri,Samsung Galaxy Alpha hakkında bilgiler Gün geçmiyor ki yeni bir akllı telefon duyurusu yapılmasın. Özellikle Apple ve Samsung arasında...
  4. Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

samsung galaxy s6,samsung galaxy s6 fiyatı,samsung galaxy s6 ne zaman satışa sunuacakisamsung galaxy s6 teknik özellikleri, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6 söylentileri ortalıkta dolaşmaya başladı. Son olarak geçtiğimiz günlerde Galaxy S6'nın CES 2015'te açıklanacağı iddia edilmişti. Şimdi ise Galaxy S6 ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. İtalyan HDBlog tarafından yapılan ve...
  5. Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları

Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları

samsung s4 kodları,samsung s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodlar nelerdir, *#06# Kod İle imei Numaranızı Ögrenebilirsiniz *#0*# Kod İle Tüm Sensörlerini,Ekranı,Kamerayı,Titreşimi,Ekran Dokunmatigini,Hoparlörü,Işıkları,Barkod Okuma Testi,Tuş Kilit Testi Yapabilirsiniz *#1234# Kod İle Version Bilgilerini Ögrenebilirsiniz *#12580*369#...

Sayfayı Paylaş