gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Samsung Galaxy S4 Ülkemizdeki Satış Fiyatı..

Konu, 'Cep Market' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Samsung Galaxy S4 Ülkemizdeki Satış Fiyatı konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, telefon meraklılarının heyecanla beklediği Samsung Galaxy S4 nihayet piyasaya çıktı. Daha çıkalı 2 gün olmasına rağmen meraklılarının ilgisine maruz kalan Samsung Galaxy S4 tam 1999 TL...

1920x1080 piksel çözünürlüğe sahip 5-inç Super AMOLED ekranlı Samsung S4 dört çekirdekli 1.9 GHz veya sekiz çekirdekli 1.6 GHz işlemcili. Samsung'un yeni gözdesi tüm özelliklerinin yanında Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor. S13 Mp arka kamera, 2 mp ön kameraya sahip olan Galaxy S4 her iki kamerayla aynı anda fotoğraf ve video çekebiliyor.

Samsung Galaxy S4 Ülkemizdeki Satış Fiyatı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunun Piyasada ki Satış Fiyatı

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunun Piyasada ki Satış Fiyatı

Samsung Galaxy S3 Fiyatı Samsung Galaxy S3 Değeri Sevgili melekler, hızına bir türlü yetişilmeyen cep telefonu teknolojisi kolaylıkların yanında hatalarıyla da gündeme gelebiliyor. Bir önce ki yazımıza hatalarından bahsettiğimizi Samsung Galaxy S3 fiyatı ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Samsung yeni ürünü Galaxy S 3 ile Akıllı Telefonlar dünyasında ki Galaxy akımına bir...
  2. Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung bana göre Nokiayı solladı ve ben de bir samsung kullanıcısıyım. Merakla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum. Çıkış tarihi ile ilgili bilgi var mı ?
  3. samsung galaxy s4  kaç paradan satılacak ?

samsung galaxy s4 kaç paradan satılacak ?

Samsung galaxy s4 yeni ilgi alanım ve teknolojik yeniliklere bayılıyorum. Takip etmeye çalışıyorum ama biraz geride kalıyorum çünkü fiyatlar fena. Korka korka soruyorum size galaxy s4 fiyatı ne olacak ?
  4. samsung galaxy note 10.1 Türkiye satış fiyatı

samsung galaxy note 10.1 Türkiye satış fiyatı

Selam arkadaşlarım.Ben Samsung Galaxy Note 10.1 cep telefonunun Türkiye satış fiyatını öğrenmek istiyorum sizden.Teşekkür ederim şimdiden.
  5. Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları

Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları

samsung s4 kodları,samsung s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodlar nelerdir, *#06# Kod İle imei Numaranızı Ögrenebilirsiniz *#0*# Kod İle Tüm Sensörlerini,Ekranı,Kamerayı,Titreşimi,Ekran Dokunmatigini,Hoparlörü,Işıkları,Barkod Okuma Testi,Tuş Kilit Testi Yapabilirsiniz *#1234# Kod İle Version Bilgilerini Ögrenebilirsiniz *#12580*369#...

Sayfayı Paylaş