gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Tanıtılacak?

Konu, 'Cep Market' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

samsung galaxy s5, galaxy s5, samsung galaxy s5 tanıtımı
    Sevgili melekler, Samsung Galaxy S5'in tanıtım tarihi belli oldu. Samsung markasının merakla beklenen modeli Galaxy S5'in 24 Şubat tarihinde tanıtılacağı lansman davetiyeleri dağıtıldı. İşte haberin detayları...

samsung-galaxy-s5.jpg

Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Tanıtılacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

samsung galaxy s3 samsung galaxy s3 çıkış tarihi samsung galaxy s3 ne zaman çıkacak Hızına yetişilemeyen cep telefonu markaları, her geçen gün yeni bir modelle tüketiciyle buluşuyor melekler :) Piyasaya sürdüğü modellerle beğeni toplayan ve cep telefonu piyasasında önemli bir yere sahip olan Samsung, yeni modeli galaxy s3'ü çıkarmaya hazırlanıyor. Gelecek ay Barselona'daki MWC 2012...
  2. Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkıyor

Samsung bana göre Nokiayı solladı ve ben de bir samsung kullanıcısıyım. Merakla samsung galaxy s4 çıkışını bekliyorum. Çıkış tarihi ile ilgili bilgi var mı ?
  3. Samsung Galaxy Note 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy Note 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

galaxy note 3 galaxy note 3 çıkış tarihi Sevgili melekler, cep telefonu meraklılarının sabırsızlıkla bekledikleri Samsung Galaxy Note 3' ün tanıtım zamanı belli oldu gibi. 4 Eylül'de Berlin'de düzenlenecek "Unpacked" etkinliği için davetiye gönderen Samsung etkinlikte yeni bir Galaxy cihazını tanıtacak ve bu cihazın büyük ihtimalle Samsung Galaxy Note III olması bekleniyor. İşte...
  4. Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha özellikleri, Samsung Galaxy Alpha fiyatı, Samsung Galaxy Alpha çıkış tarihi ,Samsung Galaxy Alpha detaylar,samsung galaxy alpha iphone 6 dan daha mı iyi,galaxy alpha kamerası nasıl,ıphone mu samsung mu,galaxy alpha nın kamera özellikleri,Samsung Galaxy Alpha hakkında bilgiler Gün geçmiyor ki yeni bir akllı telefon duyurusu yapılmasın. Özellikle Apple ve Samsung arasında...
  5. Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?

samsung galaxy s6,samsung galaxy s6 fiyatı,samsung galaxy s6 ne zaman satışa sunuacakisamsung galaxy s6 teknik özellikleri, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6 söylentileri ortalıkta dolaşmaya başladı. Son olarak geçtiğimiz günlerde Galaxy S6'nın CES 2015'te açıklanacağı iddia edilmişti. Şimdi ise Galaxy S6 ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. İtalyan HDBlog tarafından yapılan ve...

Sayfayı Paylaş