gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Samsung S5230, S5600: Yeni dokunmatik cepler

Konu, 'Cep Market' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

samsung s5320 fiyatı samsung s5230 fiyatı s5600 wifi star wifi Samsung yeni dokunmatik ceplerini tanıttı, hesapta olmayan yeni bir model de gün yüzüne çıktı.
    Koreli üretici Samsung bugün dokunmatik cep telefonu S5600 ile ilgili bazı detayları açıkladı ve S sınıfı bir başka cep telefonu daha tanıttı.

MWC etkinliğinde gösterilmiş olan Samsung S5600, 2,8 inç QVGA ekran ve Samsung TouchViz arayüzüyle beraber geliyor. Tümleşik kamera 3 Megapiksel çözünürlüğünde resim çekiyor ve yüz tanıma fonksiyonu da sunuyor. Veri özelliklerine bakıldığında 7,2 MBit/s hızında HSDPA (Phase III), USB bağlantısı ve bir Bluetooth arayüzü sunuyor.
    Samsung S5320
    S5320, Samsung'un ürün gamında çok yeni: Bu cep telefonunun da dokunmatik ekran, 3 inç boyutunda ve WQVGA çözünürlüğüyle beraber geliyor.

S5320 veri iletişimi konusunda en fazla GPRS ve EDGE'yi destekliyor, UMTS veya HSDPA söz konusu değil. Dâhili bellek 50 MB yer sunuyor ve microSDHC bellek kartlarıyla genişletilebiliyor. Yine 3 Megapiksel kamera, USB ve Bluetooth söz konusu.
    Phonemag.com'a göre telefonlar Nisan ayında (S5320) ve Mayıs (S5600) ayında piyasaya sürülecek. Cihazların Türkiye'ye ne zaman geleceği ve fiyatlarının ne olacağı şu an için belli değil.

Samsung S5230, S5600: Yeni dokunmatik cepler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dokunmatik cepler krizin aşılmasını kolaylaştıracak

Dokunmatik cepler krizin aşılmasını kolaylaştıracak

Samsung Türkiye Genel Müdürü CS Lee, GSM sektöründeki olumsuz havaya karşın dokunmatik telefonları agresif şekilde pazara sunmaya devam edeceklerini söyledi. Dokunmatik telefonların zor durumdaki pazara hareket getireceğini anlatan Lee, “Dokunmatik telefonlar iyileşme sürecinde ana faktörlerden biri olacak” dedi Samsung Electronics, yeni dokunmatik telefonu Jèt’i Londra, Singapur ve...
  2. Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

samsung, galaxy, ace, dokunmatik, adroid, hakkında herşey meleklermekanında. Uzun zamandır ikilemde kalıyordum nokia mı samsung mu diye... Gittim Teknosa'ya telefon standındaki görevli arkadaşla konuştum aslında aklımda Nokia almak vardı hatta kesindi. Fakat adam bana istediğim o modelin toplatıldığını anlattı. gerçektende sorduğum hiçbir yerde yoktu ona eşdeğer üstelik samsungun çok daha...
  3. Yeni Samsung Galaxy Note Cep Telefonu İncelemesi ve Tanıtım Videosu

Yeni Samsung Galaxy Note Cep Telefonu İncelemesi ve Tanıtım Videosu

samsung yeni ürün galaxy note cep telefonu incelemesi tanıtım videosu resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Neden telefonu her açışımızda ''Alo! '' diyoruz biliyor musunuz,bilmiyorum melekler :) Ama gerçek şu ki telefonsuz hele de cep telefonsuz br hayat düşünemiyoruz.Zaman zaman 2 tane telefon taşıyanlarımız bile oluyor :) Tabi firmalar da bu talebe karşılık sürekli çalışıp yeni yeni...
  4. samsung s5600 teknik özellikleri nedir

samsung s5600 teknik özellikleri nedir

Telefon almayı düşünüyorum ve samsung s5600 ilk tercihim oalcak ama teknik özellikleri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim :D
  5. samsung s5600 özellikleri hakkında bilgi var mı

samsung s5600 özellikleri hakkında bilgi var mı

Samsung telefonlar favorim ve s5600 hakkında bilgi almak istiyorum, nedir teknik özellikleri ?

Sayfayı Paylaş