gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

samsung s5600 özellikleri hakkında bilgi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Samsung telefonlar favorim ve s5600 hakkında bilgi almak istiyorum, nedir teknik özellikleri ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Samsung, 3G desteği veren tamamen dokunmatik ekranlı cep telefonu ürün serisini genişleterek çeşitli tüketici kesimlerine hitap ediyor.
    Samsung Preston S5600 telefon özellikleri

2.8 inç büyüklüğünde tamamen dokunmatik QVGA ekrana sahip Samsung Preston cep telefonu TouchWiz Kullanıcı Arayüzü ve Gesture Lock özelliği ile kullanıcıların telefonlarını kullanma tarzlarını kişiselleştirmelerini sağlıyor. Kullanıcılar ekrana diledikleri şeklide yerleştirebilecekleri Widget’lar ilen sevdikleri uygulamalara tek bir tık ile ulaşabiliyorlar.

Samsung Preston SmartPhone cep telefonunun 3.2 megapiksel çözünürlüklü dijital kamerası, Shazam’ın Find Music aracılığıyla Music Recognition (Müzik Tanıma) hizmeti ve H.263, MPEG4 ve WMV gibi çeşitli codecleri destekleyen video oynatıcısı bulunuyor. Telefonun 80MB dâhili hafızası ve 8GB kapasiteye kadar microSD hafıza kartı desteği multimedya içeriğini yönetmek için yeterince yer sunuyor. Samsung Preston cep telefonu pembe, beyaz ve gri renk seçeneklerine sahip.

samsung s5600 özellikleri hakkında bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. divan edebiyatı özellikleri hakkında bilgi var mı

divan edebiyatı özellikleri hakkında bilgi var mı

divan edebiyatı ve özellikleri ile birlikde divan edebiyatı hakkında bilgiler lazım, özellikleri nelerdir kızlar ?
  2. Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

galaxy nexus samsung galaxy nexus fiyatı samsung galaxy nexus özellikleri Yeni nesil cep telefonu modellerinden Samsung Galaxy Nexus özellikleri ve fiyat bilgileri şöyle melekler :) Galaxy nexus Cihazının teknik özellikleri de bir hayli geliştirilmiş. 1.2GHz dual core OMAP 4460 işlemciye sahip olan telefon, 1 GB RAM ve 32GB dahili hafıza içermekte. -4.65 inç Super AMOLED HD çözünürlüklü...
  3. samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri nelerdir lütfen bana samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi verin arkadaşlar ben samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum sizce alayım mı?
  4. samsung s5600 teknik özellikleri nedir

samsung s5600 teknik özellikleri nedir

Telefon almayı düşünüyorum ve samsung s5600 ilk tercihim oalcak ama teknik özellikleri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim :D
  5. samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

Merhabalar, samsung cep telefonu kullanıyorum çok memnunum ama artık değiştirmek istiyorum. Samsung galaxy s2 plus çıkacağını duydum ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak bilgi var mı bu konuda acaba ?

Sayfayı Paylaş