gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Samsung star wifi

Konu, 'Cep Market' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

samsung wifi samsung star wifi star Meleklerim bu samsung star wifi telefonlar hem şık hemde kullanımı gerçektende çok kolay telefon değiştirmeyi düşünen melekler bu telefona bence bakmalısınız kendi adıma söyleyim çok rahat bir telefon özellikle pembesi :D :D :D :D

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede beyazı var...Yıllardır Nokia kullanan biri olarak Samsung almadan önce baya bi düşündüm ama şimdi iyiki almışım diyorum...

3. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benım var beyazı herkeze tavsıye ederım cok kullanışlı ve guzel gorunumlu

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle pasim bende nokia hep kullanırdım ama bu model hep güzel hemde kullanışlı bende pembesi var :D

Eficixmm katılıyorum tatlım :D

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ben samsung modelini sevmiyorm ama bana siyahı hediye geldi yinede güzel telefon

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fiyat

nekadara aldın

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bunun bi wifi bi de wifi siz olanı varmıs cok kafam karıstı valla fiatlarıda 460 diyen var 390 diyen var teknosada da 340 diyolar ne ayak annamadım

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bendede pembesi var telefonumu cooook seviyorum kesinlikle öneriyorumm ...:))))

9. isimsis isimli

isimsis isimli Forum Okuru

bende inşallah yeni alıcammm beyaz rengimi pembe rengimi bilmiom ama beyaz isyiyor gibiyim

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

11. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen 2.hattım için aldım.1 ay olmadan sattım nokia kullanan bri olarak beğenemedim açıkçası menüsü ve renkleri çok basit geldi ama tabi bu benm düşüncem :)

12. Kayıtsız Üye*

Kayıtsız Üye* Forum Okuru

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben alıcam ...fiyatını sordum 360 dediler 30 tl taksitle ama pembe ve beyaz arasında kaldım :/ bana yarımcı olun lütfen..!

14. hacsam

hacsam Forum Okuru

ya ben bunu internetten nasıl alıcmmm

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben şahsen samsung galaxy gio kullaniom

Samsung star wifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung i780

Samsung i780

samsung i780 internet ayarları i780 oyun Ürüne Genel Bakış Artısı: Optik kontrol tuşu, net ve geniş ekran,uzun pil ömrü,hızlı işlem Eksisi: Hantal yapı,eksik kamera özellikleri,sıkışık klavye Sonuç: Samsung i780; hızlı, rahat kullanımlı,şık bir telefon. Geniş yapısını ise inceliğiyle kapıyor. Samsung i780'in ilk duyumları geldiği zaman çoğunluk onun yeni...
  2. makber- star

makber- star

Makber Türkiye’nin “Love Story”si Makber, bu akşam Star’da! Kimsesiz büyüyen Güneş ile zengin bir ailenin oğlu olan Hazar’ın, kaderin neden olduğu tesadüflerle başlayan ilişkisi, zamanla nefretten aşka dönüşür. Hazar’ın babası Yahya, oğlunun Güneş’le ilişkisine şiddetle itiraz eder. Yahya’nın amacı oğlunu eski ortağının kızı olan ve kendi himayesinde büyüyen Leyla ile evlendirmektir....
  3. Akmerkez Samsung

Akmerkez Samsung

akmerkez, avm, mağazaları, samsung, iletişim bilgileri, ile ilgili bilgiler burada melekler Birbiri ardına açılan alışveriş merkezleri sayesinde dünyaca ünlü pek çok markayı aynı çatı altında inceleme ve satın alma imkanımız oluyor melekler..:) Bunlardan en popülerleri içinde üst sıralarda yer alan Akmerkez,2012 yılında iç dekorasyonunda yaptığı değişikliklerle Best Interior Design (En...
  4. samsung star wifi de hello kitili nin fiyatı

samsung star wifi de hello kitili nin fiyatı

samsung star wifi de hello kitili nin fiyatı nekadar çok merak ediyom telefon alcamda
  5. Samsung Star Wifi- Hello Kitty Tanıtımı ve Fiyatı

Samsung Star Wifi- Hello Kitty Tanıtımı ve Fiyatı

samsung wifi samsung star wifi hello kitty s5230 fiyatı s5230 hello kitty fiyatı samsung star wifi, hello kitty, tanıtımı, fiyatı, özellikleri, ile ilgili bilgileri burada melekler Size tanıtacağımız telefon Samsung Star Hello Kitty melekler :) Telefon tam bayanlara özellikle genç bayanlara göre yasarlanmış.Ekranında ve arkasında çizgi kahraman Hello Kitty'nin resmi var.Fiyatı netten...

Sayfayı Paylaş