gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Samsung'un Galaxy Hakkında Bilgi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Samsung'un Galaxy Mini Samsung'un Galaxy Hakkında Bilgi
    Merhaba Sevgili Melek'ler ve telefonunu değiştirmek isteyen tüm ziyaretçi arkadaşlar, sizler için bu yazımızda Samsung'un Galaxy serisi hakkında bilgi sunuyor ve Samsung'un Galaxy resimlerini aktarıyoruz :)

Samsung'un Galaxy serisine yepyeni bir model daha ekleniyor.

Galaxy telefonlara göre daha küçük ebatlarda olduğu dikkat çekerken, cihazın 3.3 inç'lik bir ekranı bulunuyor. 480x320 ekran çözünürlüğünü destekleyen ve 800 MHz işlemci kullanan Galaxy Mini 2, 3 GB'lık dahili hafızasıyla kullanıcılara sunulacak. Gingerbread ile gelmesi beklenen Galaxy Mini 2, Samsung'un daha önce piyasaya sürdüğü Galaxy Mini'nin de yeni sürümü olacak.

HSDPA ağ teknolojisini destekleyen ve 7.2 Mbps hızında internete bağlanabilen cihazın Barselona'da gerçekleştirilecek MWC etkinliğinde ilk kez sahne alacağı konuşuluyor.

Samsung'un Galaxy Hakkında Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

galaxy nexus samsung galaxy nexus fiyatı samsung galaxy nexus özellikleri Yeni nesil cep telefonu modellerinden Samsung Galaxy Nexus özellikleri ve fiyat bilgileri şöyle melekler :) Galaxy nexus Cihazının teknik özellikleri de bir hayli geliştirilmiş. 1.2GHz dual core OMAP 4460 işlemciye sahip olan telefon, 1 GB RAM ve 32GB dahili hafıza içermekte. -4.65 inç Super AMOLED HD çözünürlüklü...
  2. Samsung, Galaxy Note 10.1 hakkında bilgiler

Samsung, Galaxy Note 10.1 hakkında bilgiler

Samsung, Galaxy Note 10.1 özellikleri nelerdir Samsung, Galaxy Note 10.1 resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere ve Samsung, Galaxy Note 10.1 hakkında bilgi edinmek isteyen tüm misafirlerimize Samsung, Galaxy Note 10.1 özellikleri hakkında bilgiler aktarıyoruz. Samsung'un 5.3 inç boyutu ile tablet ve telefonu bir araya getirdiği Galaxy Note'a, yeni bir model daha eklendi. Galaxy...
  3. Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile...
  4. samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri nelerdir lütfen bana samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi verin arkadaşlar ben samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum sizce alayım mı?
  5. Samsung Galaxy S3 Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Bilgi Burada

Samsung Galaxy S3 Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Bilgi Burada

Samsung Galaxy S3 Hakkında Herşey Galaxy S3 Hakkındaki Herşey Android telefon modelleri içinde en yenilerinden Samsung Galaxy S3 4 farklı renginin piyasaya sürüldüğünü sizlere duyurmuştuk sevgili melekler. Bu sayfamızda da bilmeyenler için Samsung Galaxy S3 Hakkında Herşey ve her ayrıntıyı sizlerle paylaşıyoruz.. Yeni Galaxy S3'ün boyutunun diğer versiyonlarına...

Sayfayı Paylaş