gebe
  1. dilbeste77

dilbeste77 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

samsunlu hanımlar naziye gürkan hakkında beni bilgilendirebilir misiniz? medical park

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında dilbeste77 tarafından paylaşıldı.

naziye gürkan hanımlar naziye hanım hakkında bilgi almak iistiyorum bilgisi olan varmı?

2. dilbeste77

dilbeste77 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya da samsunda başka bir kadın doğum doktoru tavsiye edebilecek olanlar teşekkürler şimdiden....

3. best

best Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba hanımlar, ben çikolata kistim nedeniyle dr naziye hanıma başvurdum.gittiğim diğer doktolar sezeryan ameliyatlı oldğum için laparaskopi ile kisti almaya cesaret edemediler.bana açık ameliyat önermişlerdi.doğrusu naziye hanım beni gayet güleç yüzle karşıladı ve ameliyatımla ilgili bütün riskleri de anlattı.ben çok tatmin edici ve güven verici buldum.zaten ameliyatım da çok başarılı geçti ve şimdi çok huzurluyum.belki ciddi görünüşlü bir doktor olabilir ama kesinlikle işinde çok başarılı ve aslında çok da iyi bir insan.kesinlikle tavsiye ederim.

samsunlu hanımlar naziye gürkan hakkında beni bilgilendirebilir misiniz? medical park konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. samsunlu şehitler

samsunlu şehitler

samsunlu şehitler samsun şehitleri samsunlu şehitlerimiz samsun sehitleri terme şehitleri ABDULAZİZ MEHMET ----------- 7/4/1915 --- Savaş 1. DÜNYA Cephe ÇANAKKALE Kuvvet K Ordu 0 Kolordu 0 Fırka 0 Alay 33 Tabur 0 Bölük 11 Sınıf --- Rütbe TEĞMEN Doğum Yılı 0 Ölüm Yeri 9.FIRKA HASTAHANESİ Askerlik Şubesi --- Özel Birlik MAKİNALI TÜFENK BÖLÜĞÜ İSMAİL HALİT MERKEZ2-MERKEZ2-ÇİVRİL 15/10/1915 SAMSUN...
  2. Park

Park

Rüyada insanın parkta dolaşması çok eğlenceli bir tatile; kapıların üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzülüp gözyaşı dökeceğine veya kapalı kapıdan içeri girememişse, önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir. Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için...
  3. bende burdayım hanımlar merhaba

bende burdayım hanımlar merhaba

merhabalar adım meltem bende geldim keyifli bir forum geçirmeyi dilerim aranıza kabul edersiniz inşallah herkese keyifli forumlar dilerim
  4. benim mi???

benim mi???

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Gebze Medical Park

Gebze Medical Park

gebze medical park hastanesinde doğum var mı aramızda

Sayfayı Paylaş