gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

samui de balayı farkı

Konu, 'yurtdışı turlar' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

postane açılış saati postane kapanış saatleri açılış [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] WTS ile Samui 'de
    Balayı Farkı

Her balayı çiftine;

* Samui Adasında, yerli usulü ile karşılama "töreni" (Thai Orkide-çiçekli kolyelerle)

*Otelde özel hoş geldiniz kokteyli,

*Tropik bitki çiçekleri ile kaplı, etrafı tüllü bir "cennet yatağı",

* Balayı çiftlerine meyve sepeti, çiçek demeti ve şampanya,
    *Balayı misafirlerine özel SPA uygulamalarında indirim,

*Odada otel yönetiminden küçük hediyeler.

ve ayrıca yine her balayı çiftine;

World Travel Service olarak balayı yolcularımıza Samui ofisimiz tarafından VIP Jeep ile transferler, yine VIP Jeepler ile transferler yarım gün ada tanıtım turu...

* Tüm Check in işlemleri WTS Samui görevlilerince yapılacaktır.

* Tüm Misafirinize "Hoş geldiniz" Bilgileri içeren bir karşılama mektubu verilecektir.

Bu bilgiler; Genel Bilgiler, Banka, Postane açılış
    saatleri, acil telefonlar, çevre tanıtımı gidilebilinecek yerlerin tanıtımı, yapılabilecek gezi tanıtımları, Araç kiralama bilgileri, acil irtibat telefonları, info saatleri vb.

* Balayı çiftlerinin havalimanındaki karşılama töreni esnasında Fotoğrafları çekilir ve sonrasında bir çerçeve ile hediye edilir…

* 5 kişiden 10 kişiye kadar olan transferlerde Toyota Commuter Araçlarımız kullanılmaktadır.

* WTS-Samui adasında Almanca, İngilizce, Türkçe, Fransızca ve Rusça servis verebilmektedir

* Arzu eden misafirlerimize ekonomik koşullar ile her tip araç kiralama verilebilecektir. ​

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: samui de balayı farkı
    paylaşımın için teşekkürler canım

samui de balayı farkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BaLayı

BaLayı

Alacağınız en keyifli kararlardan birisi de balayı olsa gerek...Ne de olsa karı-koca olarak çıkacağınız ilk tatilinizi planlıyorsunuz artık! Eşinizin balayı beklentileri ile sizinkilerin bir noktada buluşmasını sağlamak balayı programınızı yapmanızı kolaylaştıracaktır. Karşılıklı konuşarak karar vermeniz gereken bazı sorular şunlardır; Balayımızı yakın bir yerde mi, yoksa dünyanın öbür...
  2. Balayı etkisi

Balayı etkisi

Balayı etkisi adı verilen mutluluk sadece 1 yıl sürüyor... Evliliğin ilk döneminde hissedilen aşırı mutluluk ve heyecanın sadece bir yıl sürdüğü belirlendi. 15 bin çiftin katıldığı bir araştırmaya göre evliliğin birinci yılının ardından ilk dönemdeki heyecan kaybediliyor ve evlilik çiftlere “sıradan” gelmeye başlıyor. Evliliğin ilk döneminde hissedilen ve “balayı etkisi” adı verilen...
  3. balayı:)

balayı:)

balayı mekanları türkiye ekimde balayı ekim 24 de düğünüm var balayı için yardımınızı istiyorummmm antalyada olduğum için seçmekte zorluk çekiyorum
  4. Samui adaları nerede

Samui adaları nerede

Merak ediyorum Samui diye adalar varmış bu tam olarak hangi bölgede yada ülkede yada kıtada bana bilgi verin lütfen.
  5. balayı başlasın

balayı başlasın

selamm geçenlerde nişanlımla nikahımızı kıydırdık ama düğünümüz henüz olmadı tarih olarak okulların yarıyıl tatilini bekliyoruz malum akrabalar falan var uzakta onların gelebilmesi için okullarında tatil olması gerekiyor neyse sizden bir isteğim olacak bana balayı otelleri tavsiyesi olan varmı kış oteli olursa daha iyi olur sonuçta kışın evleniyoruz ve balayımızın çok güzel geçmesini...

Sayfayı Paylaş