gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sana Akıyorum Kaygısızca

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sana Akıyorum Kaygısızca

Sana akıyorum, hiçbir şey bu akışı geri çeviremiyor. Çünkü sen her taraftasın. Sağımda, solumda, arkamda, karşımda. Ne yana dönsem, ne yana yol almaya kalksam ulaşılacak her noktada sen duruyorsun.

Sana akıyorum, çünkü senin yolunda yürüyorum. Önüme çıkan hiçbir sapak, hiçbir kavşak ilgilendirmiyor beni. Yürümenin en zor olduğu yol bu belki de. Ama tozundan, toprağından, çakılından, çalısından şikayetçi değilim ben bu yolun. Sana ulaşmak için attığım her adımla mutlu oluyorum

Sana akıyorum, çünkü hayatın akışı kadar doğal sana akışım. Doğa, her cinsin yaşayabilmesi için nasıl kurallar koymuşsa, benim yaşamamın da var olmamın da kuralı sensin.

Sana akıyorum, çünkü sesin de cismin de kuşatmış durumda beni. Senin kuşatmana karşı savunma yapmıyorum. Kalemin bütün kapıları açık. Yıkıcı bir kuşatma olmadığını biliyorum. Böyle bir teslimiyet rahatsız etmiyor beni.

Sana akıyorum, çünkü yüzüne, gözlerine, ellerine baktıkça kendimi görüyorum. Sesine yüklediğin gizli anlamları çözerken hep kendimden bir şey buluyorum.

Sana akıyorum, çünkü paylaşacak daha çok şeyimiz var. Bugüne kadar paylaştığımız her şey, daha sonra paylaşacaklarımızın da habercisi. Hayatın herhangi bir yerinde bir çiçeği birlikte tutup, birlikte koklamak, sonra o kokunun bize verdiği hazla sıkı sıkı sarılmak istiyorum sana.

Sana akıyorum, çünkü bir insanı tutkuyla, beklentisiz, delice sevmenin ne anlama geldiğini biliyorum. Birini böyle seveceksem, bu sadece sen olmalısın.

Sana akıyorum, çünkü seninle yaşamak sonu hiç gelmeyecek bir şölene benziyor. Bu şölenin tadını çıkarıyorum. Böylesine keyifli, böylesine eğlenceli bir şöleni yarıda bırakıp gitmek istemiyorum.

Sana akıyorum, çünkü 'hayatın uslanmaz ruhusun' sen. İşte ben bu ruha aşığım aslında. Seninle yenileniyorum, seninle yüreğime çöreklenmiş ne kadar kötülük varsa arınıyorum.

Sana akıyorum. Bütün coşkumla... Aşka dair ne varsa benimle birlikte onlar da akıyor sana. Benim gibi coşkun bir denizi aktığı yolu çok iyi bilen bir ırmağa çevirebilecek tek güç sendin. Orada kal. Ayrılma yolumun üzerinden. Sana ulaşamasam da bu yolda olmak bile yeterli bana.

Sana Akıyorum Kaygısızca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. bu çeşmeden çorba akıyor..

bu çeşmeden çorba akıyor..

Bu çeşmeden çorba akıyor KONYA (İHA) - Konya'nın Akşehir ilçesinde, projesi öncülüğünü senarist ve sinema oyuncusu Levent Kazak ve Ali Yıldızalp'in yaptığı, 24 saat ücretsiz çorba içilebilecek "Çorba Çeşmesi" açıldı. Ülke çapında yayılması öngörülen ve sosyal bir proje olan "Çorba Çeşmesi"nin ilk adımı Nasreddin Hoca'nın şehrinde atıldı. Akşehir Belediyesi'nin...
  3. Milyar dolarlar Google'a akıyor

Milyar dolarlar Google'a akıyor

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google'ın merakla beklenen üçüncü çeyrek finansal sonuçları açıklandı. Google'ın yüksek kar açıklayacağı beklentisiyle bir süredir borsadan Google hissesi toplayan yatırımcılar haklı çıktı. Hatta sonuçlar beklentilerin de üzerinde geldi. Google, yılın üçüncü çeyreğindeki gelirlerini geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 57 artırırken, 4.23 milyar dolara...
  4. Grup Çığ - Çamdan Sakız Akıyor

Grup Çığ - Çamdan Sakız Akıyor

Kız nişanlın bakıyor, oy zalim nenni nenni Koynundaki memeler Turunç olmuş kokuyor, oy zalim nenni nenni O yana da dönder sar beni Bu yana da dönder sar beni Sağ yanımda yarem var, sol yana dönder beni Dama bulgur sererler Çıkma boyun görürler, oy zalim nenni nenni Saçın ibrişim teli Hançere bağ örerler, oy zalim nenni nenni O yana da dönder sar beni Bu yana da dönder sar beni Sağ yanımda...
  5. Amazon tersine akıyormuş

Amazon tersine akıyormuş

Dünyanın en uzun nehri Amazon'un bir zamanlar tersine aktığı ortaya çıktı. Amerikalı jeolog Russel Mapes'in araştırmasına göre, Amazon nehri şimdi Büyük Okyanus'tan Atlas Okyanusu'na, yani batıdan doğuya doğru akarken, bundan 145 ila 65 milyon yıl önce tersine akıyordu. Güney Amerika'nın merkez bölümündeki tortul kayalarda eski mineral tanecikleri bulunduğunu, bunun da Amazon'un taşıdığı...

Sayfayı Paylaş