gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Sana Aşığım Diyorum Anlamıyorsun

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sana Aşığım Diyorum Anlamıyorsun
    tuhh ya..resım acılmıo:(:(:(:(

Sana Aşığım Diyorum Anlamıyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok AşığıN Var DiyorLar..!

Çok AşığıN Var DiyorLar..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!

aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!

seni seviyorum nickleri seviyorum nickleri aşığım seni nickler nick Yalanlar bitmez dudaklar susmaıynca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmaıynca Güller içinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam Gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin Gülüm. Bir ıyldız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun, bir ıyldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki...
  3. Sana 'yar' diyorum!

Sana 'yar' diyorum!

Suskun çağırmalarına, andlar yazıyorum. Ağıdımı özgür bırak. Gideceksen öyle git... Sen giderken ağlamalıyım. Dökmeliyim berraklığını düşlerimin. Alın aklığım, karalar bağlamalı, sen giderken ben, kalmamalıyım. Öyle öylece susarak. Feryatlarımı bulmamalıyım, sen günlerimden, saklandıkları yerden çıkarıp ağzımın en çığlık yerine asmalıyım. Sen giderken ben acımalıyım. Dermansız kalıp,...

Sayfayı Paylaş