gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sana bir sır vereceğim dizisi sana bir sır vereceğim dizi fragmanı

Sevgili melekler, Fox Tvnin yeni sezon dizilerinden birisi Sana Bir Sır Vereceğim çok yakında başlıyor. Başrollerinde Murat Han ve Esra Ronabar'ı izleyeceğimiz dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı...

Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı

Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı

kan dizisi tanıtımı fragmanı videosu yayın tarihi yayın kanalı oyuncuları kadrosu 2011-2012 ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 yılının ocak ayında yayınlanması planlanan Kan dizisinin oyuncu kadrosu sevilen sanatçılardan oluşuyor melekler :) Yeni dizinin konusuyla ilgili bilgileri forumumuzda daha önce sizlerle paylaşmıştık.İlk fragmanı yayınlandığında sizlerle paylaşacağız :)
  2. Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

son dizisi tanıtımı konusu tanıtım fragmanı oyuncu kadrosu yayın kanalı yayın tarihi 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yılbaşından sonra ekranlara gelmesi planlanan yeni dizi Son atv kanalında yayınlanacak melekler :) Zengin oyuncu kadrosu ve henüz tam olarak açıklanmasa da ilginç konusu sebebiyle merak edilen Son dizisi ilk fragmanı tvde dönmeye başladı. Merakla beklene ve her...
  3. Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

doksanlar dizisi doksanlar dizisi fragmanı Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarısından sonra Doksanlar dizisi için kolları sıvayan Birol Güven dizinin çekimlerinden ilk fotoları basınla paylaştıktan sonra, televizyonda dizinin ik fragmanı da yayınlandı. 90lı yıllarda yaşayanların kendilerinden birşeyler bulabilecekleri Doksanlar dizisinini çekileceği mahallenin hazırlık aşamalarının...
  4. Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Konusu

Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Konusu

sana bir sır vereceğim konusu sana bir sır vereceğim dizisi fox tv sana bir sır vereceğim dizisi Sevgili melekler, Fox Tvde yepyeni fantastik bir dizi başlıyor. "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı bu fantastik dizide, kızını esrarengiz bir şekilde kaybeden annenin onu arama hikayesi eğlenceli bir dille anlatılıyor. Her aile ferdinin kendine has olağanüstü güçleri vardır. Zihin...
  5. Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Oyuncuları

Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Oyuncuları

sana bir sır vereceğim dizisi oyuncuları sana bir sır vereceğim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, hem eğlenceli hemde doğaüstü olaylar ile bezenmiş fantastik bir dizi olan Sana Bir Sır Vereceğim çok yakında Fox Tvde başlıyor. Kadrosunda deneyimli ve tanınmış oyuncular barındıran Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde, Murat Han ve Esra Ronabar başrollerde olacak. Yönetmenlik koltuğunda ise...

Sayfayı Paylaş