gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sana Değen Her Damla Yağmur El İzim Olsun

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Belki platonik bir şiir belki gerçektende bir mektup yada belki bir kaç kalem çiziğidir bu yazdıklarım ama: bu gece yine doluyum boğazıma kadar hemde. Hatırlarmısın bilmem ama neye inandıramazsam seni hep: `benim üzerime sewdamızın üzerine yemin et o zaman!` derdin bana.Eğer doğruysa dediklerim ederdim yeminimi aslanlar gibi.Ama pembe bir yalan iken korkardım pes ederdim.`tamam şaka yaptım` derdim.Bu yüzdendir ki çoğu kez seni şakalarımla güldüremedim.Lakin ağlatmadımda.Bir rüzgar değseydi saçlarına birden hawalansaydı o telleri siper ederdim bedenimi sana.Sana belli etmezdim hani olurya sen bazen bebektin ellerimde bazen hırçın şımarık bir çocuk şımarmayasın diye. Şimdi şımar ama.Hak ediyorsun.Bu kadar özleniyorsan eğer; sırf `özleniyorum` diye şımar...
    Her şey tamamlanacak değildiya bizimkiside yarım kaldı.Ne ışıksız odalar kaldı seni anlatmadığım ne bir sesli nede bir sessiz harf...Herkes biliyor artık seni ve özlediğimi.Senin adında olanları saklıyorlar benden.Bir dizide bile senin adında karakter warsa izletmiyorlar bana.Senin adında bir derman bulsalar onu bile vermeyecekler derdime...Ama biliyorum ben.Gördüğüm duyduğum dokunduğum her warlıkta olduğun gibi bende saklı olanlardada sen warsın.
    Havalar ısındı buralarda.Bilmiyorum bizim oralar nasıldır?Ama yağmur sık yağar bu mevsimde bizim oralara bilirim.Islanayım dersen sırf yaş olmak için atma kendini sokaklarına o şehrin.Olmaz aslında ama hani belki...Ben geleyim aklına yağmurlarda sana senin için ıslandığımı hatırla diye.Saçına değen her damla yağmurda; el izim olsun.(Saçlarını okşayan)
    Sitem etmekten yoruldu gönlüm.Vazgeçmelerim bile pes etti.Vazgeçemez oldu sewdandan.Unutulursan ama bir gün kalemi alıpda onunla konuşmaya dalarsan onun gözlerini hatırlama sakın.Ağlayamazsın çünkü bir daha.Eğer o gözlerde destanlar yazıyorsan boşuna çabalama sen onu unutamazsın...
    Al işte hadi...Yine tükenirken harflerim senin tükenmezliğinin ağrısı dinmiyor.Yıldızlar misali taht kurdukları gökyüzünde gece görünürlerken gündüz görünmezlerya.Sende öyle oldun bak.Başımız sağolsun dedim kalemime öldürdüm seni bir dahakine diriltmek üzere.

alıntı

Sana Değen Her Damla Yağmur El İzim Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Sana da Kalmaz

Rafet El Roman - Sana da Kalmaz

gönlüm senin esirin,kalbim senindir yar kalbim senindir. insaf eyle halsizim,beni gel dindir yar beni gel dindir. söyle nedir bu edalar,bu işve bu naz? gider bir gün bu güzellik sana da kalmaz... yalnızım yalnız, yalnızım yalnız gel benim yarim ol zalim tükendi halim yalnızım yalnız, yalnızım yalnız gel benim yarim ol zalim tükendi halim söyle nedir bu edalar,bu işve bu naz? gider bir gün bu...
  2. Kolera - El İzi Koleksiyonum

Kolera - El İzi Koleksiyonum

VERSE1 EL İZİ KOLEKSYONUMDA BİRİKEN İZLER SİLİNİR TEK PENÇEYLE İNER PEÇE BİRAZDA ÜZERİNE MERHAMET SERPİLİR HATTA KIRKBİR PARE METANET DİZİLİR MUAZZAM DİRAYET İLK ÖRNEKTİR GÖRELİM BAKALIM HANGİSİ DAHA CANİDİR ELİN EŞİKTE GÖZ TETİKTE ÖLEN KÖMÜR GÖZLERİYLE DİLİMİN ALÇI HEYKELİYLE DÖNDÜ SEMAZEN DERİNDE BEDENE MONTE DÜĞME BUGÜNKÜ KONUMUZ ERGİME YÜZÜNÜ ÇIKARIP AT YERE BOŞLUĞUN KULESİNDE ASILI...
  3. Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

ya benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle ya bir kere sev beni bin kere öl el aşkıyla benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle dinle . Ya kendini bırak bana Ya da beni bana bırak da YAŞAYAYIM.. Her başlangıç yeni bir son getirir, biliyorum.. Belki de en büyük hatamız başlamaktı, biteceğini bile bile. Belki dedik gölge düşürmeyiz bu sefer sevdanın üstüne. Belki biz beceririz diye...

Sayfayı Paylaş