gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**sana degmez**

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

**sana degmez** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karısını Şapka Sanan Adam (The Man Who Mistook His Wife for a Hat )

Karısını Şapka Sanan Adam (The Man Who Mistook His Wife for a Hat )

Nöroloji ve psikolojiye bir yolculuk... Somut zamanda”kayıp” olan bir insanın varlığını oturtabileceği, kendini var kılabileceği bir yer var mıdır? Varlığının farkında bile olmadan kullandığımız duygularımızın küçük bir kısmını kaybettiğimizde neler olabilir? Profesör Sacks’tan romantik tavırlı, geniş ve açık uclu yaklaşımlarla örülmüş “ciddi” bir kitap. Sıradan her insan için “zihinsel”...
  2. Atatürkün sanata verdiği önem kısa bilgi

Atatürkün sanata verdiği önem kısa bilgi

Kısa bilgi olarak Ulu Önder Atatürk'ün Sanata verdiği önemi anlatan güzel bir söz olabilir yada yazılmış bir yazı olabilir. Ulu Önder'in Sanata nasıl değer verdiğini merak ediyorum. Konu hakkında kaynakta belirtirseniz arkadaşlarım iyi olur. Kanyağıda bu çalışmamın altına yazmam lazım. Yani nereden alındı bu yazdıklarınız gibi. Teşekkürlerimi borç biliyor saygılar sunuyorum. Can Gündüz
  3. 1789 ile 1923 yılları arasında yasanan olaylar

1789 ile 1923 yılları arasında yasanan olaylar

1789 ile 1923 yılları arasında yasanan olaylar hakkında detaylı bilgi arıyorum lütfen bilenler yazabilir mi
  4. Atatürkün sanata verdiği önemi kısaca açıklayabilir misiniz

Atatürkün sanata verdiği önemi kısaca açıklayabilir misiniz

Melekler merhaba. Öğretmen ödev olarak Atatürkün sanata verdiği önem hakkında araştırma yapmamızı ve kısaca bu önem hakkında açıklamalar yazmamızı istedi. Bana yardım edebilirmisiniz bu konuda ?
  5. soyut sanata ne zaman geçildi ve temsilcileri hakkında bilgi

soyut sanata ne zaman geçildi ve temsilcileri hakkında bilgi

Merhabalar arkadaşlarım benim, " soyut sanata ne zaman geçildi ve bu sanatım temsilcileri hakkında kısa veya uzun bigiye " ihtiyacım var. Acba belirttiğim bu konuda bana fikirleriniz yada araştırmalarınız var ise bilgi vermeniz olabilir mi tşk ediyorum. Soyut sanata Ne zaman geçildi ve temsilcileri

Sayfayı Paylaş