gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Sana Geliyorum ANNE....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşımın için teş canımm

Sana Geliyorum ANNE.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sana buymek ıstemedıgımı soylemıstım anne....

sana buymek ıstemedıgımı soylemıstım anne....

Anne .. Sana Büyümek istemedigimi söyLemişdim anne. Hiç dinlemedin ki beni. En güzel mamaLarla beslemeye calısırken sen , benim neden yemedigimi hiç bilmedin ki anne. Büyümek istememişdim benn.. Hayırr anne sus ! bu ninniyi dinLemek istemiyorum ! sus anne ! uyuyupta büyümek istemiyorum ben. Yürümekte istemiyorum anne koşmakta istemiyorum. Sen taşısan beni hep kucagında olmaz mı anne?...
  2. Kanser Sandı Anne Oldu

Kanser Sandı Anne Oldu

Başak Köklükaya,kanser sandı hamile çıktı haberin tamamı burada Benim çok ama çok sevdiğim oyunculuğunu çok beğendiğim ve çokta güzel olan Başak Köklükaya uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu ve çok uzun bir aradan sonra ekranlara dönüyor(çok mutlu oldum ekrana çok yakışıyor yupis ) Başak Köklükaya kısa bir süre önce anne oldu şimdi o süreçte neler oldu onunla ilgili haberin tamamını...
  3. 2013 Anneler Günü Ne Zamana Geliyor biliyor musunuz acaba

2013 Anneler Günü Ne Zamana Geliyor biliyor musunuz acaba

Selam hanımlar ben önümüz de ki yıl anneler günü ne zaman denk geliyor diye merak ediyorum yani 2013 Anneler Günü Ne Zamana Geliyor bilen varsa yazsın bana
  4. Çalışan Annelere Erken Emeklilik Geliyor!

Çalışan Annelere Erken Emeklilik Geliyor!

çalışan annelere erken emeklilik çalışan annelere erken emeklilik 2013 Sevgili melekler, hükümetin çalışan annelerle ilgili yeni yasa tasarısı şekillenmeye başladı. Kadın, aile ve istihdam politikalarında köklü değişiklikler getiren bu çalışmalara göre, doğum izninde artış, üçüncü çocuğa 5000 lira yardım ve tüp bebek desteği gibi başlıklar göze çarpıyor. Bugün Gazetesi yazarı Sadettin...

Sayfayı Paylaş