gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Sana gözlerim değil, Yüreğim…Bedenim...Ağlıyor..!

Konu, 'Çöplük' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Canımm yine harika olmuş çoook beğendim ellerine sağlık

Sana gözlerim değil, Yüreğim…Bedenim...Ağlıyor..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Giderken Beni DeğiL..Yüreğimi DinLe...

Giderken Beni DeğiL..Yüreğimi DinLe...

Giderken Beni DeğiL..Yüreğimi DinLe... GİT.. YÜZÜME ÖYLE BAKMA GİT...HİÇ DURMA,BİR GİDENİN BİRDAHA BU KAPIYA ASLA GİREMİYECEĞİNİ UNUTMA KAPI ORDA GİT..HİÇ BİRŞEY AÇIKLAMAK ZORUNDA DEĞİLSİN..SEN BAHANELERİN ARKASINA SIĞINANALARDAN OLMA,GİT.. ((Oysa daha doyamadım sana...kokunu yeterince çekemedim içime..yapacağımız ne çok şey vardı..neler planlamıştık..nasıl hayaller kurmuştuk..şimdi ne...
  2. Sen benim MAHŞERİMSİN… Kırık ezgileri bir aşk senfonisi sandım. Değilmiş ....

Sen benim MAHŞERİMSİN… Kırık ezgileri bir aşk senfonisi sandım. Değilmiş ....

aşk ezgileri Sustukça "SeN" OLdum.. Sustukça sen oldum,sen oldukça kendime kaldım,seni buldum. Cezasının ne zaman biteceğini bir hükümlüydüm sende.. Aşkı taşımak tek özgürlüğüm oldu anlamalısın. Bende kendini üretirken yokluğunu aynı boyuta taşımasaydın keşke.. Sen yoksan olmayacaksan ben hangi kimlikle kalkarım ayağa hiç düşündün mü? Yığılıp kaldığım her yerde yokluğun...
  3. Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

kızgın değilim eşime kırgınım Seni Çok Sevmiştim...Onun içindir senden kalan yanlızlığımıda sevmem..!Aşkınla eziyet edip durdun bana yıllarca,Kimselere bişey diyemedim!Yüreğimdeki yaraları sordular;Söyleyemedim,O yaptı diyemedim!Kimse kalbini kırsın istemedim,Korktum seni kaybetmekten!Gidersen bikere daha yaşayamam zannettim.Hep gitmelerden korkardım...Onun için senden önce benim gidişim...!...
  4. Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana..

Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana..

Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana.. Öyle bir sar ki bedenimi... İçine işleyeyim hissettiğim ilk an da seni, kaybolayım ruhunda dönmemeksizin geriye... Karanlık dünyanın sende bulayım bütün renklerini... Umursamadan dışımızdakileri... Klonlayarak bedenlerimizi ikisini bırakalım hayata , ikisini de kaybedelim birbirlerinde... Öylesine çek ki içine kokumu... Kokumla...

Sayfayı Paylaş