gebe
  1. iklim su

iklim su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sana hep yeniden başlamak isterim...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında iklim su tarafından paylaşıldı.

sana hep yeniden başlamak isterim Seni Bulmaktan Önce Aramak İsterim, Seni Sevmekten Önce Anlamak İsterim,
    Seni Bi Yaşam Boyu Bitirmek Değilde
    Sana Hep Yeniden Başlamak İsterim....

:dilektut:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
sana hep yeniden başlamak isterim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayata Yeniden Başlamak Için

Hayata Yeniden Başlamak Için

Birbirimizi anlamak için biraz daha gayret edip şu noktaları dikkate almalıyız! İşte, insanların birbirini yanlış anlamasına neden olan kritik 9 iletişim sorunu: Unutmayınız ki, ¤ Sizin düşündüğünüz ¤ Sizin söylemek istediğiniz ¤ Söylediğinizi sandığınız ¤ Söylediğiniz ¤ Karşınızdakinin duymak istediği ¤ Onun duyduğu ¤ Onun anlamak istediği ¤ Onun anladığını sandığı ¤...
  2. Namazı Bırakıp Yeniden Başlamak Günahmı

Namazı Bırakıp Yeniden Başlamak Günahmı

rüyada namaz kılmamak namazı bırakıp tekrar başlamak namaza başlayıp bırakmak namaz kılıp bırakmak namazı Pek çoğumuzun ortak derdidir Namazı başladım ama kılamadım bıraktım acaba günahmıdır diye...Eğer bu sorunun cevabını merak ediyorsanız işte cevabı :tik: SUAL: Halk arasında, (Namaz başlayıp bırakmak, sonra tekrar başlayıp tekrar bırakmak, hiç kılmamaktan daha büyük günah olur....
  3. Onarmaya çalışmak mı, yıkıp yeniden başlamak mı?

Onarmaya çalışmak mı, yıkıp yeniden başlamak mı?

hayat bilgisi yeniden başlayacak mı hayat bilgisi yeniden başlıyor tekrar mı başlıyor Kumdan bir kale düşünün. Çevresine güzel su kanalları yapmış, hendekler kazmışsınız. Yalnız öyle bir yere inşa etmişsiniz ki kalenizi, dalgalar güçlendikçe önce su kanalları doluyor, sonra heybetli surlarınız tuzlu suyun ellerinde giderek erimeye başlıyor. Sizse elinizde küçük plastik kovanız, sahilden...

Sayfayı Paylaş