gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sana ınanmıstım hulkıı :)

Konu, 'Karikatürler' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    haha güzeldi :D:D ellerine sağlık canım

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay yazikk hahaha

yaa iste görüyorsunuz, erkege güvenmenin sonunu :D:D:D

tskler cnm paylasim icin :D

4. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu devırde erkeklere guvenılmes canım :D

sana ınanmıstım hulkıı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Gülben Ergen - Sana Sana

Gülben Ergen - Sana Sana

Seni istiyorum çılgınlar gibi seni seni Arzularım nehir gibi, Yanıyor bak her yanım Baştan tırnağa kadar sırılsıklam Seni istiyorum Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Sana sana, sana sana, sana sana İhtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar...
  3. sana değmez

sana değmez

Benden sana dert olmaz bunu bil Nasıl güllerin pembe dilleri varsa Senin gülden bedenin var bunu bil Boş yere etme şikayet tutar ahım Bir kere insan yerine koy aşkımı Sevdim anlatamadım Sana değmez.. Bu sitemler sana değmez Beni aldattın bunu bile bile kahrettin Sana kızmıyorum Sana son sözüm... UNUT GİTSİN...
  4. **sana degmez**

**sana degmez**

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş