gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
sana kek yaptım son versiyonu sana hack yaptım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalktım sana hack yaptım

kalktım sana hack yaptım

Hack yaptım sana hack yaptım 3 programı crack ettim önce network sniff ettim ince ince göz kararı da biraz dos attack yaptım kalktım sana hack yaptım insan neler yapar isteyince bu bi şey degil dusununce ben de IP ni ögrenince kalktım sana hack yaptım gozlerin donmus bos portu gorunce yerli yersiz paylasımlar werildikce sen de tesaduf o gece firewallı kapattın sana hack yaptım caldım...
  2. bu sana yazdığım son satırlar....

bu sana yazdığım son satırlar....

Bu sana yazdığım son satırlar Bu dinlediğim son şarkımız üstümüze söylenmiş Kilit vurdun kalbime kutlarım Ne bundan böyle sevdaya dair bir şeyler bekleyebilir yüreğimden Nede nefret edebilirim birilerinden Ben hamal değilim ki kahrını taşıyayım Alın artık üzerimden hayata dair ne varsa Alın bu sevdaya dair acıları paylaşın aranızda Sen sanıyorsun ki kolay geliyor gidişin bana Arkanı döndüğün...
  3. baba sana yemek yaptım(=

baba sana yemek yaptım(=

Bundan yıllaaarr yıllaar önce... Henüz 13 yaşındaydım.Babama yemek yapmak istiyordum.Babam akşam işten gelecek ve kızının kendi elleriyle yaptığı yemekten yiyecekti.:deli:Annemi bunun için ikna etmiştim. Akşamki menüde de imam bayıldı vardı.Annem bana gerekli olan malzemeleri hazırlamış nasıl yapacağımı anlatıp mutfaktan cıkmıştı.Annemin bana ayak bağı olmaması için onu komşuya yollamıştım,...

Sayfayı Paylaş