gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sana kimin kalbi verildi..?

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Henüz tanışalı 3 ay olmuştu, ama onlar birbirlerini o kadar çok seviyorlardık ki, sanki yıllardır tanışıyorlar gibiydiler.Gündüzleri beraber geçiriyor geceleri ise telefonun başından kalkmıyorlardı.Bir gün çocuk çok ağır bir hastalığa bulaşır.Tedavi gereği yurtdışına gidip kalp nakli yaptırmak zorunda kalır.Gitmeden sevdiğini son bir kez görüp vedalaşmak ister.Fakat sevdiği onunla vedalaşmayı kabul etmez.Çocuk çok üzülür ve sevdiğinin bu tavrını anlamaz.Çok hüzünlü bir şekilde yurtdışına gider ve orda ameliyat olur. Aradan aylar geçer ve çocuk geri döner.Döner dönmez önce sevdiğini arar fakat kendisine hiçbir şekilde ulaşamaz.Bütün cesaretini toplayıp sevdiğinin evine gider.Ama ordada kızın annesi kendisini karşılar.O ŞİMDİ NERDE NEDEN KENDİSİNE ULAŞAMIYORUM? diye sorar.Kızın annesi ise bitkin bir şekilde SANA KİMİN KALBİ VERİLDİ SÖYLENMEDİ Mİ? der..

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Sana kimin kalbi verildi..?
    Paylaşım için teşekkürler canım

3. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sana kimin kalbi verildi..?

paylasim için tesekkurler:cry_smile:

Sana kimin kalbi verildi..? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SaNa O KaLBi KiM VeRDi

SaNa O KaLBi KiM VeRDi

Henüz tanisali 3 ay olmustu, ama onlar birbirlerini o kadar cok seviyorlardiki, sanki yillardir tanisiyorlar gibiydiler. Gündüzleri beraber geciriyor geceleri ise telefonun basindan kalkmiyorlardi. Bir gün cocuk cok agir bir hastaliga bulasir. Tedavi geregi yurtdisina gidip kalp nakli yaptirmak zorunda kalir. Gitmeden sevdigini son bir kez görüp vedalasmak ister. Fakat sevdigi onunla...
  2. Hiç Kimse Sana Ben Olmayacak

Hiç Kimse Sana Ben Olmayacak

HİÇ KİMSE SANA BEN OLMAYACAK... bu kalp hiçbir şekilde senin için atmayacak.. bu gözler senin için bir daha ağlamayacaK.. Bu eller bir daha sana uzanmayacak.. bu gözlerim bir daha seni görmeyecek... içimdeki tüm ışıkları söndürdüm kimse aydınlatmayacak... geceler bir yıkım oldu içimde NERDESİNN... HER NEFES BİR KAHIR HER KAHIR BİN ACI.. ölümüne çaraesizlik eğemen oldu heryerime.....
  3. Benzemez Kimse Sana yarışması

Benzemez Kimse Sana yarışması

Ne zaman başlayacak ve kimler hangi ünlüler kime benzemek için yarışacak bilginiz var mı ? Bide hangi kanalda az önce kral da gösteriyordu merak ettim şimdi. Yarışmanın içeriği neki :)
  4. 2012 Nobel Barış Ödülü Kime Verildi ?

2012 Nobel Barış Ödülü Kime Verildi ?

Bu konu 2012 nobel barış ödülü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Nobel barış ödülü Alfred Nobel'in vasiyeti uyarınca, her yıl ulusların ve halkların kardeşliği, silah ve orduların azaltılması ve barış kongreleri düzenlemek için en çok çaba sarfeden kişi, kişiler veya kuruluşlara verilen uluslararası bir ödüldür. Norveç Nobel Komitesi tarafından verilen bu değerli ödül bu yıl...
  5. Ütopya İnci Satır Kimdir?

Ütopya İnci Satır Kimdir?

Farklı olmanın kendisi için önemli olduğunu ifade eden İnci “bir anda güler, bir anda ağlarım” diyerek ne zaman ne yapacağının kestirilememesi konusunda ip uçları veriyor. Ütopya İnci İsim: İnci Satır Ütopya İnci Cinsiyet: Kadın Ütopya İnci Yaşı: 24 Ütopya İnci Meslek: Satış Elemanı Ütopya İnci Yaşadığı Yer: İstanbul Ütopya İnci Medeni Durumu: Bekar Ütopya İnci Burcu: Yengeç...

Sayfayı Paylaş