gebe
  1. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sana ne Bana ne Oyunu

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında :osqe: tarafından paylaşıldı.

banane oyunları sanane oyunları banane oyunlari oyunu sanane oyunu Sana ne bana ne oyunu
    Bi kişi bi cümle yazıyor.alttaki üyede ona uygun cevap veriyor.

Örneğin;

canım çok sıkılıyo

banane.

senin evin var mı?

sanane

Başlıyorum...

bugün ne yemek yaptın

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

sanane. bugün evdemiydin?

Sana ne Bana ne Oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana ne bana ne bende köse istiyorum

bana ne bana ne bende köse istiyorum

:gathering:herkezin bi kösesı var bende acmak istedim iyi yapmısımdır işallah hepinizi kösemem beklerim arkadaslar buyrun gelin başımın ustunde teriniz var:yourock:
  2. Sana Ne Oldu Sevgili?

Sana Ne Oldu Sevgili?

Sana Ne Oldu Sevgili? Sana neler oldu sevgili? Kendi içinde kaybolur mu insan? Sen bile artık arasan, kendini bulamazsın. Her sabah aynı güne uyanmak nasıl bir duygudur, bilir misin? Kendini tekrar eden, takılmış bir plak gibi, hiç durmadan tekrar eden bir aşkın ortasında kaldım. Seninle çevrelenmiş, birbirini bozulmadan takip eden bu yaşam, beni öldürebilir! Seni olduğun gibi kabul etmemi...
  3. Fatmagül'ün suçu ne oyunu

Fatmagül'ün suçu ne oyunu

fatmagülün suçu ne oyunu fatmagülün suçu ne oyunları fatmagül sucu oyunu fatmagül oyunları Fatmagln Suu Ne Oyunu - Fatmagln suu ne oyunu,Fatmagln suu ne oyunu oyna,Fatmagln suu ne oyunu oynayın,Fatmagln suu ne oyunları,Fatmagln suu ne oyunları oyna,Fatmagln suu ne oyunları oynayın Linke tıklayın ve oynayın meleklerim.Sırf meraktan baştım yakalayamadılar beni.:D hahaha
  4. Gölge Oyunu Nedir?

Gölge Oyunu Nedir?

gölge oyununun içeriği gölge oyunu nedir oyunu nedir kısaca içeriği kısaca bilgi Gölge oyunu nedir gölge oyununun özellikleri hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum. Genellikle deriden kesilmiş bir takım insan, hayvan ve eşya tasvirlerinin arkadan ışık verilerek, gölgelerinin gerili beyaz bir perde üzerine düşürülmesiyle oynatılan oyun. Doğu'da ortaya çıkarak yetkinleşen Gölge...

Sayfayı Paylaş