gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

SaNa O KaLBi KiM VeRDi

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Henüz tanisali 3 ay olmustu, ama onlar birbirlerini o kadar cok seviyorlardiki, sanki yillardir tanisiyorlar gibiydiler. Gündüzleri beraber geciriyor geceleri ise telefonun basindan kalkmiyorlardi. Bir gün cocuk cok agir bir hastaliga bulasir. Tedavi geregi yurtdisina gidip kalp nakli yaptirmak zorunda kalir. Gitmeden sevdigini son bir kez görüp vedalasmak ister. Fakat sevdigi onunla vedalasmayi kabul etmez. Cocuk cok üzülür ve sevdiginin bu tavrini anlamaz. Cok hüzünlü bir sekilde yurtdisina gider ve orda ameliyat olur. Aradan aylar gecer ve cocuk geri döner. Döner dönmez önce sevdigini arar fakat kendisine hic bir sekilde ulasamaz. Bütün cesaretini toplayip sevdiginin evine gider. Ama ordada kizin annesi kendisini karsilar. O SIMDI NERDE? NEDEN KENDISINE ULASAMIYORUM? diye sorar. Kizin annesi ise bitkin bir sekilde SANA KIMIN KALBI VERILDI SÖYLENMEDIMI? der.

SaNa O KaLBi KiM VeRDi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben sana KALBİMİ verdim..

ben sana KALBİMİ verdim..

Sabah erken terminale indim. Çantamı yere bırakıp öylece beklemeye başladım. Bilinçsizce gözlerim etrafı tarıyordu, biliyorum beklemiyordun ama yinede gözlerim seni arıyordu eskiden kalma bir alışkanlıkla... Sen uzun bir zaman önce gitmiştin bu kent de biliyorum ama inatla gözlerim seni arıyordu yine de, arada geçen bunca zamana rağmen... Soğuktu, Ankara’ya kar yağıyordu,...
  2. Sana kimin kalbi verildi..?

Sana kimin kalbi verildi..?

Henüz tanışalı 3 ay olmuştu, ama onlar birbirlerini o kadar çok seviyorlardık ki, sanki yıllardır tanışıyorlar gibiydiler.Gündüzleri beraber geçiriyor geceleri ise telefonun başından kalkmıyorlardı.Bir gün çocuk çok ağır bir hastalığa bulaşır.Tedavi gereği yurtdışına gidip kalp nakli yaptırmak zorunda kalır.Gitmeden sevdiğini son bir kez görüp vedalaşmak ister.Fakat sevdiği onunla vedalaşmayı...
  3. Sana Kalbimi Verdim

Sana Kalbimi Verdim

Sevgili Melekler çok duygusal bir aşk hikayesini sizlerle paylaşmak istedim.... Buyrun Ankara'dan hüzünlü bir aşk hikayesi.... Sabah erken terminale indim. Çantamı yere bırakıp öylece beklemeye başladım. Bilinçsizce gözlerim etrafı tarıyordu biliyorum beklemiyordun ama yinede gözlerim seni arıyordu eskiden kalma bir alışkanlıkla... Sen uzun bir zaman önce gitmiştin bu kent de biliyorum...
  4. Sana söz verdim aşkım

Sana söz verdim aşkım

Bu satırlar da benim hislerimi baya iyi anlatıyo.. Zaten bu köşeye hissederek okumadığım şeyleri koymuyorum.... Ama bu parça acaip güzel bence ya Yağmur yağıyor. Bilirsin ben yağmuru çok severim. Seni sevdiğim gibi çok. Ama yağmur içinde sen olunca oluyor. Sen hayallerimi duygularımı dünyamı oluşturunca bu yağmurun şu iki gözümün bir anlamı kalıyor. Yoksa dünya dönüyormuş ben...

Sayfayı Paylaş