gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Sana okadar su içme demedim mi ben ?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklerim; arkadasımı okadar da uyarmama rağmen beni dinlemedi ve artık sonuçlarına katlanmak zorunda.... Siz siz olun sakın çok fazla su içmeyin...

Gerçi bu durumdan çok memnun biri var oda eşi... Sebebine gelince, kendisine sordum ve şu cevabı aldım...

_ Süt ihtiyacımızı karşılamakta zorlanmıyoruz....

*NOT: resmi görmek için devam tusuna basmanıza gerek yok sadece sayfayı aşağı indirin...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Sana okadar su içme demedim mi ben ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demedim mi İlahisi

Demedim mi İlahisi

demedimmi ilahisi demedim mi ilahi demedim mi ilahi sözleri demedimmi ilahisi sözleri Güzel aşık cevrimizi Çekemezsin demedim mi Bu bir rıza lokmasıdır Yiyemezsin demedim mi? Yemeyenler kalır naçar Gözlerinden kanlar saçar Bu bir demdir gelir geçer Duyamazsın demedim mi? Aşıklar harabat olur Hakkın katında kutlu olur Muhabbet baldan tatlı olur Doyamazsın demedim mi? Çıkalım meydan yerine...
  2. demedim mi yüreğim sevme!!!!

demedim mi yüreğim sevme!!!!

Demedim mi bu hasret bitirir seni Ay dolanır gider, yalnız kalırsın Her gün yeni baştan dağılır, ufalırsın DEMEDİM Mİ YÜREĞİM SEVME!!! İşte ne gözyaşı, ne yemin, ne söz Geri dönen hangi güvercinin var? Senin hangi çiçeğini sakladı bahar? DEMEDİM Mİ AKLIM İNANMA!!! Bir gün naza çeker kendini demedim mi? Görmesen zindana döner bu şehir Görsen, umursamaz, aldırmaz DEMEDİM Mİ GÖZLERİM...
  3. Su içme Zamanları!!!

Su içme Zamanları!!!

su içme zamanları Her diyette bol su tüketimi verilir bunu herkes biliyor.Peki suyu nezaman tüketmek daha sağlıklı olur.Bu sorunun cevabı burada melişler :) BİYOENERJİ uzmanı Dr. Emine Dragan, yemek arasında ve yemekten sonra içilen suyun kilo aldırdığını belirterek, "Vücut günde ortalama, iki litre suya ihtiyaç duyar, ancak yanlış zamanda içilen su zarar verir. Sağlıklı bir yaşam...
  4. demedim mi ?

demedim mi ?

Oraya gitme demedim mi sana, seni yalnız ben tanırım demedim mi? Demedim mi bu yokluk yurdunda hayat çeşmesi ben'im? Bir gün kızsan bana, alsan başını, yüz bin yıllık yere gitsen, dönüp kavuşacağın yer ben'im demedim mi? Demedim mi şu görünene razı olma, demedim mi sana yaraşır otağı kuran ben'im asıl, onu süsleyen, bezeyen ben'im demedim mi? Ben bir denizim demedim mi sana? Sen...
  5. Volga Tamöz Mansur Ark Sana Demedim mi Şarkı Sözü istiyorum sizden

Volga Tamöz Mansur Ark Sana Demedim mi Şarkı Sözü istiyorum sizden

Volga Tamöz Mansur Ark Sana Demedim mi Şarkı Sözü - Selam kızlar sizden bir ricam var acaba bana Volga Tamöz Mansur Ark Sana Demedim mi Şarkı Sözlerini yazar mısınız?

Sayfayı Paylaş