gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sana sarılmak

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sana sarılmak

cok güzeller canim paylasim icin tskler...

sana sarılmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boyuna sarılmak

Boyuna sarılmak

Bakınız; Sarılmak.Rüyada birisinin boynuna sarilma, uzun ömre isaret eder. Bir kimse rüyada bir ölünün boynuna sanisa ve israr ederek, ondan aynlmazsa, o kimse ölür. Rüyada tanidigi birisiyle kucaklassa, o kimse o insanla çok oturup kalkar. Rüyada düsmaniyla kucaklastigini gören kimse, düsmaniyla barisir ve düsmanliktan ortadan kalkar. Bazi tabirciler rüyada kucaklasmak, güzel konusmaya ve...
  2. Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum

Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum

sana sarılmak istiyorum sana sımsıkı sarılmak istiyorum sarilmak sarılıp uyumak sımsıkı istiyordum Sana sımsıkı sarılmak istiyordum...bir kez görsem,bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden,sevginden vazgeçmek...Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye , galiba böyle de başarabilirim...‘Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile Neler...
  3. Şu an kime sarılmak istersin?

Şu an kime sarılmak istersin?

Evet kızlar oyun çok basit şu an kime sarılmak istersiniz? :n028:
  4. Sana sımsıkı SARILMAK istiyorum

Sana sımsıkı SARILMAK istiyorum

sarılmak sarilmak sımsıkı sarılmak Sana sımsıkı SARILMAK istiyorum... Sana sımsıkı sarılmak istiyordum… Ah bir görsem, bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden, sevginden vazgeçmek… Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye, galiba böyle de başarabilirim… "Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile… " Neler yazmak istiyorum...
  5. Sevdiğine Sarılmak mı?

Sevdiğine Sarılmak mı?

rüyada sevdiğin kişiye sarılmak rüyada sevdiğine sarılmak sevdiğine neden birbirimize sarılırız Sarılma hakkında yüzlerce konu yanıt bulabilirsiniz fakat bu sarılma bence insana göre değişir. Niye birbirimize sarılırız?Hiç düşündünüz mü melekler her duygudan daha agır basar sarılmak sevgi göstergesidir bana göre. Hiç birine sarıldığınızdaki ruhunuzda bazı şeylerin değiştiğini hissettiniz mi?...

Sayfayı Paylaş