gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sana seni nasil anlatsam

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

sana nasıl anlatsam seni nasıl anlatsam seni sana nasil nasil [​IMG]

sana seni nasil anlatsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet'İm Sana Nasil Kiydilar?

Mehmet'İm Sana Nasil Kiydilar?

Kömür karasıydı rüzgarda dalgalanan saçların, Bir ok gibi bağırları delerdi güzel bakışların, Kızdın mı aniden çatılırdı keman kaşların, Mehmet’im sana, gençliğine nasıl kıydılar? Fidan misali boyunla yirmi yaşındaydın Hayatının en güzel mevsimi baharındaydın Benim büyümeyen yavrum ana koynundaydın Mehmet’im sana, gençliğine nasıl kıydılar? Gelince askerlik çağın mutluluktan coştun, Güzel...
  2. seni annemlere anlattım

seni annemlere anlattım

a$kııım... -efendim hayatım söyle canım?? -seni akşam aileme anlattım -neee?! -eee artık sende bize bu akşam yemeğe gelirsin dimi? -neee!!! -valla annem senin için en güzel yemekleri yapçak -neeee!!! -saat 7 de bekliyoruz tamammı aşkım? -pat... - seni annemlere anlattım Hayatım. - ee ne dedin ? - hiiç erkek arkadasim dedim, babam silahını alip çikti. saniyorum sizin eve...
  3. Hangi birini anLatsam ki sana

Hangi birini anLatsam ki sana

Doyasıya ya$aDıqımız Tek $ey,Kıyasıya özLemeK oLDu seninLe.. sewmekden deiL sewqimi ya$amakdan wazcayıyoRum..' Ben göz ardı etmeye çalıştıkça, sen gözüme gözüme sokuyorsun gerçeğini durmaksızın. Silip atmalıyım önce anılarımdan, sonra düşlerimden çıkartmalıyım. Sonu yok biliyorum, başlangıcı olmadığı gibi. Nereye kadar? Ne için? Baskılamaya çalışıyorum özlem ve düşlerimi. Ve...
  4. Seni Annemlere Anlattım

Seni Annemlere Anlattım

-aşkım -efendim hayatım söyle canım?? -seni akşam aileme anlattım -neee?! -eee artık sende bize bu akşam yemeğe gelirsin dimi? -neee!!! -valla annem senin için en güzel yemekleri yapçak -neeee!!! -saat 7 de bekliyoruz tamammı aşkım? -pat... -aşkım gelirken yüzükleride alırsın dimi sevgilim haaa bide isim yazdırmayı unutma babam valla keser ikimizide -hönk ne yüzüğü yaaa?! -valla...
  5. Susuz Dudaklarıma Anlattır Seni

Susuz Dudaklarıma Anlattır Seni

Susuz Dudaklarıma Anlattır Seni Susuz bir ölüm aldı aklımı Kimsesiz hüznüm, yüzün… İster sus, ister konuş Hırçın, divane, yorgun bir güz'üm… Ömrümü sebil etmişken zamana Akreple yelkovan saplandı bağrıma Düşlerin kara topraklarına sarıldım Dünyadan usandım da Mahşerde bile seni kuşandım Yarım bir sözcüktü dilindeki adım Sukut ile türkülerde kanadım Ay düş/tü satırlarıma…...

Sayfayı Paylaş