gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

sana sevgilim diyorum

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

sana sevgilim diyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sana "yar" diyorum,"yaralarım" kanıyor..

sana "yar" diyorum,"yaralarım" kanıyor..

Bitti sanmıştım, unuttum demiştim, ömrümün geri kalanını sensiz geçirebileceğim fikrine bile kendimi inandırmıştım!... En büyük yalan, insanın kendine söylediği yalanmış geç anladım. Kaleminden çıkan birkaç cümleyle gözlerimin karşılaşması, yüreğimin seni yeniden hissetmesi, beynimin içine kazınan kare kare resimlerin ve kalabalıklar arasında yaşadığım başıboş dalıp gitmelerim!... Seninle...
  2. Sana 'yar' diyorum!

Sana 'yar' diyorum!

Suskun çağırmalarına, andlar yazıyorum. Ağıdımı özgür bırak. Gideceksen öyle git... Sen giderken ağlamalıyım. Dökmeliyim berraklığını düşlerimin. Alın aklığım, karalar bağlamalı, sen giderken ben, kalmamalıyım. Öyle öylece susarak. Feryatlarımı bulmamalıyım, sen günlerimden, saklandıkları yerden çıkarıp ağzımın en çığlık yerine asmalıyım. Sen giderken ben acımalıyım. Dermansız kalıp,...
  3. Sana son kez canım diyorum

Sana son kez canım diyorum

Canım- sana "Canım" diyorum- bir daha hiç demeyeceğim içindir belki... Ayrılmamız neyi değiştirecek- ayrılık yüreğimden silip atabilir mi seni derdin. Kimbilir... Bu sana son yazışım. Sözcüklere yüklemeye çalıştığım duygularım- beyaz kağıtların keskin kenarlarıyla nasıl da parçalanıyor böyle... İlk kez yazmak böyle zor- anlatmak bu kadar olanaksız... İçimde çağıldayan herşeyin-...

Sayfayı Paylaş