gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Sana sımsıkı SARILMAK istiyorum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

sarılmak sarilmak sımsıkı sarılmak
    Sana sımsıkı SARILMAK istiyorum... [​IMG]
    Sana sımsıkı sarılmak istiyordum… Ah bir görsem, bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden, sevginden vazgeçmek… Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye, galiba böyle de başarabilirim…
    "Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile… "

Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen, tek yapabildiğim yazmak olduğundan yine yazıyorum işte! Seni daha önce de yazmıştım ama bu kez bir daha yazmamak üzere, seni beynimde, içimde bitirerek yazıyorum, yada bitirmek isteyerek… Ne kadar sürer bilmiyorum ama ben senden, sevginden vazgeçmek istiyorum.

Yine senden habersiz… Ben seni severken de senden habersiz sevmiştim. Belki de kendimden bile habersiz…

Dünyaları etrafında döndürmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim. Kendimden ve senden habersiz "bir tanemmm" olmuştun sen… Öyle ya; Sen bir taneydin; Eşin benzerin yoktu yeryüzünde, Yoktu Sen Kadar

Güzel Güleni, Sen birtanemdin!

Yaşanmamış ve yaşamamış olsam bile Sen Özel’din… Aşk Özel’di...
    "Yağmurda Aşk Başkadır" diyenlere gülüyordum ama bende yağmurda üşüyen
    ellerini severek başladım seni sevmeye…

Önce aldırmadım seninle güzelleşen herşeye… Sonra tüm parfümeri dükkanlarını aşındırıp kokunu ararken anladım seni deliler gibi özlediğimi…

Ne kadar gerçeksen o kadar yalandın… Ve ben her seferinde en
    baştan başladım…Yeniden bir sondayım ama bu kez yeniden başlayacak gücüm yok… Ben senden vazgeçmek istiyorum!

Herkes gibi biri olmanı yada hiç kimse olmanı istiyorum… Sesini
    duymak için telefonlara sarılmaktan vazgeçmek, ismini duyduğumda içimin titreyip, gözlerimin dolmasından kurtulmak istiyorum… Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen… Zaten kolay olan ne vardı ki benim için; Sanki seni öldürmemle sevmem ararsında hiçbir fark yoktu... Ve ben hep sevgim yüzünden cezalıydım… Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek, yeni çıkan filmleri birlikte izlemek, saatlerce sana sarılı kalmak, sadece ama sadece bir kez olsun sana sarılıp uyumak, bir sabah gözlerimi açtığımda yanımda seni bulmak isterken, sen sevgimle utanmamı sağladığın için galiba gerçekten "birtaneydin"!

İşte bu yüzden imkansızlığına hep inandım!

Ben yalnız kalıp seni düşünmeyi deli gibi sever olduğumda, sen benim her şeyim olduğunda ben senin için hiç yoktum… Bu yüzden yalnızlıklarım, ağlamalarım, özlemlerim canını hiç acıtmadı. Benim tarafımdan sevilmek belki de hayatında önemseyeceğin en son şeydi…

Keşke kendi dünyamda bir zamanlar seni sevdimden hiç bahsetmeseydim.

Ben Seni Seviyorum dediğimde Seni Seviyordum!...

Ben Seni Özlüyorum dediğimde Seni Özlüyordum...

Ben Senin İçin Ölürüm Dediğimde ben senin özleminden zaten ölüyordum…

Ve Ben Şimdi Senin Hayatından Gidiyorum!

Ne zaman Aralık’ta bir yağmur yağsa, ben geceler’de ıslanıyor olacağım,

Ne zaman bir parfümeriye girsem hala kokunu arıyor olacağım,

Ne zaman bir havuz görsem, kenarında oturup seni bekliyor olacağım demiştim… Başaramadım…

Ben Kaybettim…

Sen Kazandın!

Artık sesimi duymayacaksın…

Sana sımsıkı sarılmak istiyordum, kokunu içime yıllarca bana yetecek kadar çekerek, sana sımsıkı sarılmak istiyordum….

Gelmedin!

Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum… Ben artık gidiyorum..

Eğer hayatından çekildiğimi hissedersen, bana sana geri dönmemem ve seni yeniden deliler gibi sevmemem için şans dile…

Ve Lütfen, Aralık’ta yağmur yağdığında sakın o ağacın altına gelme.

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy bende kocişimi özledimmm ama ya ufff :cry:

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Yaşanmamış ve yaşamamış olsam bile Sen Özel’din… Aşk Özel’di...

Sana sımsıkı sarılmak istiyordum, kokunu içime yıllarca bana yetecek kadar çekerek, sana sımsıkı sarılmak istiyordum….

Süper bi paylaşım cnm benim çok tşkler...

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm angelimm ya harika :18:

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    harika ya sabah sabah bam baska yerlere götürdü beni

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzeldi Gül'üm teşekkürler .:kiss:

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Ben Senin İçin Ölürüm Dediğimde ben senin özleminden zaten ölüyordum…
    offf harika olmuşş ellerine yüreğine saglıkkk canımmm...
    bendeee sevdiğimii özledimm iki gün olduuu yaa onu görmeyeliii offf.....:cry::cry:

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Beğenmenize sevindim melekler .. zaten platonik aşk veya aşk yaşamış ve ayrılmışların yaralarına tuzz ekmiş gibimdir... .......

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hoffff yaaaa ben onu çok özledim....Bi gelse ahh bi gelse...Özledim
    :uhu:

Son düzenleme: 30 Ekim 2010
    AuSSie-AnGeL bunu beğendi.
Sana sımsıkı SARILMAK istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sana sarılmak

sana sarılmak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Boyuna sarılmak

Boyuna sarılmak

Bakınız; Sarılmak.Rüyada birisinin boynuna sarilma, uzun ömre isaret eder. Bir kimse rüyada bir ölünün boynuna sanisa ve israr ederek, ondan aynlmazsa, o kimse ölür. Rüyada tanidigi birisiyle kucaklassa, o kimse o insanla çok oturup kalkar. Rüyada düsmaniyla kucaklastigini gören kimse, düsmaniyla barisir ve düsmanliktan ortadan kalkar. Bazi tabirciler rüyada kucaklasmak, güzel konusmaya ve...
  3. İnanmak İstiyor[d]um Sana

İnanmak İstiyor[d]um Sana

İnanmak, inanmak istiyorum sana, Anlatsana her şeyi baştan bir daha... "Çok sevsen de gitmelisin” öyle mi? Bence sen yalancının birisin! Söyleseenneee... Bu nasıl, bu nasıl veda? Bu nasıl yalan? Sen kaçıncı yalancı ömrümden çalan? Şimdi içindeki her şeyi anlat bana, bilmek istiyorum ne varsa... Eksiksiz, yalansız, hemde en baştan... Anlat hadi... Ne bu işkence böyle? Bitsin artık!...
  4. Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum

Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum

sana sarılmak istiyorum sana sımsıkı sarılmak istiyorum sarilmak sarılıp uyumak sımsıkı istiyordum Sana sımsıkı sarılmak istiyordum...bir kez görsem,bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden,sevginden vazgeçmek...Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye , galiba böyle de başarabilirim...‘Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile Neler...

Sayfayı Paylaş