gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sana ulaşabilmek içindi Sevda yolunda yaşadığım bütün düşmelerim...

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sana ulaşabilmek içindi Sevda yolunda yaşadığım bütün düşmelerim...

Sen harcayan oldun...
    Umutlarım harcanan...
    Bense;
    Yürüdüğü yolda eskisinden daha öfkeli, daha kırılgan.....

emeğinize sağlık.

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sana ulaşabilmek içindi Sevda yolunda yaşadığım bütün düşmelerim...

Tam da yüzüne gülmeler inecekken gözyaşlarına inat,
    Sen aldın tüm senli umutlarımı,
    Kendi mutsuzluğunun içinde anlamsız kıldın...
    O halde, yüzünü yüzümden sök at!

resimlerle harika olmuş adminim teşekkürler

Sana ulaşabilmek içindi Sevda yolunda yaşadığım bütün düşmelerim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşadığın Hayat Ne Öğretti Sana Diye Sordum İçimdeki Minik Kıza...

Yaşadığın Hayat Ne Öğretti Sana Diye Sordum İçimdeki Minik Kıza...

Yaşadığım hayat belki milyonlarca şey öğretti bana 25 yılım boyunca...Ama hala yaşıyorum...Burdayım.Ve eğer hala yaşıyor olacaksam gelecekte de daha milyonlarca öğreneceğim şey var yaşamdan.Ama şimdilik şu anda şimdiye kadar neler öğrenmiş olduğumuza bir göz atalım derim ben...İşte yaşamın hayatımın bana naçizane öğrettikleri ve benim sayabileceğim kadar ki olanlar...1-Yaşam öncelikle külli ve...
  2. Bütün mavileri sunacağım sana

Bütün mavileri sunacağım sana

Bu gece bir kadeh şarapla akıyorsun içime...Şarabı değil seni yudumluyorum.Bir de şarabı anlatışını hatırlıyorum.Kelimeler döküldükçe ağzından ben şişelerce şarap içmiş gibi sarhoş oluyorum...Konuştukça başka dünyalara götürüyorsun beni...Ve ben bu sarhoşluğun hiç geçmemesini istiyorum. Sen konuştukça geceye mavi bir ışık hakim oluyor. Elimi uzatıp tutuyorum o ışığı,elimde büyüyor,gözlerim...
  3. Sevdama Sana...

Sevdama Sana...

SEN ... HAYATLA YÜZLESMEM ; SEN ... INSANLARLA HESAPLASMAMSIN ! SEN ... EN GÜZEL YANILGIM ; SEN ... EN MASUM GÜNAHIMSIN ! SEN ... HIÇ VAZ GEÇMEDIGIM ... HIÇ VAZ GEÇMEYECEGIM ; SEVDAMSIN ! SEN ... O , HEP SÖYLEMEK ISTEDIGIM , O , HIÇ SÖYLEYEMEDIGIM , O , KIM BILIR ? BELKIDE HIÇ BIR ZAMAN VE ASLA SÖYLEYEMEYECEGIM ; S A R K I M S I N ...! Sana koşuyorum sanma gözümün nuru Bu bir...
  4. Bütün yollar sana çıkıyor...

Bütün yollar sana çıkıyor...

bütün yollar sana çıkıyor Ben, kosan adamınım senin ; Yorgun gecelerine kandil taşıyan. Tanıdık,bildik bir duruşum yok benim. Arkama bakmadan, kurumus kan lekelerinin birer gül gibi açtıgı suretimdeki aynalara astıgım gülüşümle hep koşan... Geldigim yol sana çıkıyor, gittigim yol da... Taşıyla,topragıyla agacıyla,rüzgarıyla kırk haramilerin yol kestigi, Baş uçurdugu bütün...

Sayfayı Paylaş