gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sana uyandim sevgili

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

sana uyandim sevgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili T-shirtleri ( süper aşkınla sana)

Sevgili T-shirtleri ( süper aşkınla sana)

sevgili t shirt sevgili t shirtleri tshirtleri shirtleri satın al tişörtleri satın al alıntı
  2. Sana bir elveda borcum kalmasın SEVGİLİ

Sana bir elveda borcum kalmasın SEVGİLİ

. İçimde bir yağmur ikindisi İçimde sensizliğin üç beş nöbeti... Gözlerinin uçsuz bucaksız semasında güneş batıyor şimdi ve benim yüreğim yakamozlu bir gecenin ertesine dönmek üzere... Senli rüyalar ve sensizliğin kabusları arasındaki uyku vakitlerimde bedenimde durmak bilmeyen titreme nöbetleri... Sensizliğin yitirmişliğin yağmur damlaları yanaklarımda tuzlu yollar...
  3. Uyandim

Uyandim

Uyandım… Oda taş kesmiş… Penceremde adresini şaşırmış bir eylül akşamı… En başta takvimler kabullenemiyor zaten gösterdikleri günleri… Mesela bugün Perşembe ama inatla Salı pazarı kurulmuş semtime… Malum Salı sendromu var geçmişimizde... 40 W yıldızların fayda etmediği karanlık… Sandalyeler zor ayakta duruyor çünkü masadan kaldırılmamış hala sanrılarım… Hala fişten çekilmemiş...
  4. Sana Ne Oldu Sevgili?

Sana Ne Oldu Sevgili?

Sana Ne Oldu Sevgili? Sana neler oldu sevgili? Kendi içinde kaybolur mu insan? Sen bile artık arasan, kendini bulamazsın. Her sabah aynı güne uyanmak nasıl bir duygudur, bilir misin? Kendini tekrar eden, takılmış bir plak gibi, hiç durmadan tekrar eden bir aşkın ortasında kaldım. Seninle çevrelenmiş, birbirini bozulmadan takip eden bu yaşam, beni öldürebilir! Seni olduğun gibi kabul etmemi...

Sayfayı Paylaş